Середні прибутки українців останнім часом впали настільки, що мільйони людей просто змушені купувати найдешевшу і не зовсім корисну їжу: переходять на звичайні сухарі, бублики, загалом – копійчану продукцію із борошна.

Кондитерських виборів практично не беруть з полиць, вони стали недоступними. Приміром, за перше півріччя поточного року, ринок сухарів в Україні збільшився на 10,3%, продовживши зростання попередніх років - в 2016-м обсяги виробництва продукту зросли на 8,7%, в 2017-м - на 14%.

Хоча бублики і сухарі з часом дорожчають, але в загальному ціновому діапазоні вони поки що не так вдаряють по кишені. Компанії-виробники бубликів конкурують між собою за допомогою асортименту і якості продукції, повідомляє Politeka.

Учасники ринку сухарів діляться на два сегменти, відповідно до виду продукції - виробники здобних і снекових їх варіацій. Творці перших - традиційного десерту до чаю - також роблять ставку на якість продукції інгредієнтів. Снекові сухарі, орієнтовані на молодіжну аудиторію, пропонуються як закуски до слабоалкогольних напоїв.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Слава Камінська з НеАнгелів зважилася змити макіяж і "засвітити" своє справжнє обличчя: і пластика не потрібна

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Тіна Кароль відповіла на головне питання про Дана Балана: "Нам заважають"

Показати ще

Тут на перший план в боротьбі за споживача виходять потужні рекламні кампанії і дизайн упаковки.

Відомо, що у 2018 році в Україні збільшилася кількість громадян, зарплата яких дорівнює мінімально встановленої законом нормі.

Частка працівників із заробітною платою від 3723 грн до 6000 грн становила 39,5%, більше 6000 грн - 53,1%, у 26,8% штатних працівників нарахована зарплата перевищувала 10000 грн. Рік тому зарплати вище 10 тисяч отримували 17,1% українців.

Середня номінальна зарплата в Україні у вересні склала 9042 грн. За прогнозами Кабінету міністрів, показник середньої зарплати до кінця року повинен досягти 10 тисяч гривень.

НБУ ж спрогнозував зростання зарплат в 2019 році. Так, якщо в 2018 році середня оплата праці українців становила 10 тисяч гривень, то в наступному році прогнозується її зростання на 1,6 тис.

Дивіться: Споживчі кошики британця та українця

Нагадаємо, житомирянам почали роздавати "політичні пайки" задовго до виборів. Як повідомляв "Знай.ua", стало відомо, скільки коштуватиме бензин до кінця місяця. Також "Знай.ua" писав, в Україні з 2019 році перерахують зарплати.