Міністр соціальної політики України Андрій Рева прокоментував випадки можливих неправомірних відмов в призначенні субсидій.

Цю інформацію повідомляє "Хвиля", посилаючись на прес-службу міністерства.

За словами Реви, в компетенцію місцевих управлінь соцзахисту входить не тільки прийняття рішення про призначення або непризначення субсидій, але також вони зобов'язані консультувати громадян та пояснювати їм всі нюанси.

Андрій Рева

"Між Міністерством соціальної політики та управліннями соцзахисту на місцях відсутня вертикаль — ці управління підпорядковані безпосередньо місцевим органам влади. Але міністерство здійснює нормативне регулювання, і коли приймається постанова Кабінету міністрів, то вона повинна застосовуватися всіма однаково. При цьому міністерство надає всі потрібні роз'яснення" Андрій Рева

Популярні новини зараз

Ніна Матвієнко не стримала радості від переїзду Тоні й Арсена Мірзояна: "Ще й випхаю"

Школярі підпалили будинок вчителя заради переглядів у TikTok - згорілих бані й сараю було недостатньо

В українських супермаркетах посеред зими з'явилася черешня - 1.5 тисячі за кілограм і вже гниє: "Виглядає на 9.99"

Злата Огнєвіч розповіла, що обрала не Андрія Задворного на шоу "Холостячка": "Я переконалася, що..."

Показати ще

Крім того, за словами міністра, громадяни України тривалий час страждають у зв'язку з тим, що питання про створення соціального інспекторату для можливості аудиту роботи та правомірності прийняття рішень місцевими управліннями соціального захисту стоїть на місці.

Андрій Рева

"Норми законодавства повинні застосовуватися однаково по всій території України. Коли люди звертаються до нас, то ми бачимо, що ці норми застосовуються не однаково. І для того, щоб забезпечити однакове застосування законодавства, ми повинні мати певні контролюючі функції по відношенню до структур, які Міністерству соціальної політики безпосередньо не підпорядковуються. Саме в цьому полягає ідея соціального аудиту. Але, на жаль, відповідний законопроект вже довгий час перебуває у профільному комітеті і не рухається" Андрій Рева

Андрій Рева

Нагадаємо, державний бюджет на 2019 рік передбачає чимало змін для країни. Щодо долі гривні, то парламентарії заклали в проект прогнозований курс долара на рівні 29,4 грн/дол.

Як повідомляв раніше Знай.uа, фінансова ситуація в Пенсійному фонді напружила українців.

Також Знай.uа писав, що громадянам пояснили, скільки можна отримати "живими грошима" в рамках монетизації субсидій.