Немає нічого дорожчого у батьків, ніж діти. Кожного дня ви хвилюєтеся – чи тепло вдягнені, ситі, аби не підстерігала небезпека і супроводжувала удача. Посилити підтримку рідних може молитва "Щодня з Богом".

До вашої уваги повні тексти, здатні захистити дітей від неприємних сюрпризів цього жорстокого світу:

"Отець Небесний! Ти благословив мене дітьми і поклав на мене обов'язок трудитися над їх вихованням. Знаю, Господи, що колись Ти захочеш від мене звіту з цього важливого обов'язку"

Популярні новини зараз

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Новий "колумбайн" в Росії: стрілок заблокувався в університеті, є загиблі і поранені

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Пішла епоха: Андрій Данилко проводив маму в останню путь

Показати ще

"Свідомий (свідома) цього, звертаюся до Тебе і смиренно молю: просвіти мій розум, щоб я своїх дітей краще вів (вела) по Твоїм святим заповідям. Викорінюй з мого серця надмірну прихильність до них, яка є проявом самолюбства, щоб я не був (-а) сліпий (сліпа) на їх помилкиДай мені так виховати моїх дітей, щоб вони все більше Тебе впізнавали, любили і все своє життя вели згідно Твоїй святій волі".

"Пречиста Діва Марія! Будь моїм дітям Матір'ю і заступницею. Святий Обручник Йосип! Піклуйся про моїх дітей. Небесні друзі моїх дітей, Анголи, і ви, святі Божі угодники, імена яких мої діти отримали на святому Хрещенні! Я молю вас: дбайте про моїх дітей і моліть за них Всемогутнього Бога. Нехай ваше піклування і ваша молитва будуть моїм дітям охороною від всякого зла і джерелом щедрих благ на шляху до неба. Амінь".

"Небесний Отче, Ти закликав нас до подружнього життя і подарував дітей, просимо Тебе про благодать доброго виховання їх. Віддаємо наших дітей під Твою батьківську опіку, щоб росли вони в Твоїй любові, щоб жили як справжні християни і приносили радість не тільки нам, але перш за все Тобі, нашому Творцеві. Амінь ".

Дивіться: День молитви за дітей-сиріт

Нагадаємо, експерти розкрили неймовірну силу молитви "Отче Наш".Як повідомляв "Знай.ua", в Україні вшанували жертв Голодомору. Також "Знай.ua" писав, вірянам нагадали основні правила та традиції Різдвяного Посту.