Вдова режисера Леоніда Гайдая актриса Ніна Гребешкова прокоментувала заяву зірки "Кавказької полонянки" Наталії Варлей про те, що кінематографіст її домагався. Слова Гребєшкової передає радіостанція "Говорит Москва" у п'ятницю, 7 грудня.

За її словами, причиною слів Варлей став клімакс. Вона також зазначила, що не читала книжки актриси, і порадила журналістам "не копатися у всякому гівні".

"До Гайдая звертайтеся, але він уже помер 25 років тому. Мені це нецікаво",   додала Гребешкова.

Раніше в п'ятницю повідомлялося, що минуло півстоліття з тих пір, як на екрани вийшов культовий радянський фільм "Кавказька полонянка" і 25 років зі смерті режисера Леоніда Гайдая, але головна зірка картини Наталія Варлей дещо згадала. У своїй автобіографії 71-річна актриса розповіла про домагання з боку Гайдая, які пережила під час зйомок.

Після святкування дня народження Олександра Дем'яненка, який зіграв у "Кавказькій полонянці" роль Шурика, Леонід Гайдай зголосився проводити Варлей до готелю. Але режисер не відправився до себе в номер, де жив з дружиною, а зайшов за Наталею в її кімнату і спробував закрити за собою двері, незважаючи на прохання актриси цього не робити.

"І ми сіли — я на краєчок стільця, а Леонід Іович у крісло біля вікна — навпроти. Ситуація була більш ніж незграбна... Я почала заповнювати паузу, щось лепеча про день народження Сашка, про завтрашні зйомки... І тут у коридорі пролунав гучний звук квапливих кроків і зупинилася в дверях Ніна Павлівна. Я від збентеження не знайшла нічого розумнішого, ніж заявити: "Ми говоримо про роботу!". Ніна Павлівна мовчки вийшла. Грюкнули двері сусіднього номера. Леонід Іович піднявся з крісла і пішов до виходу, я рушила, щоб зачинити за ним двері. Але Гайдай несподівано сам закрив її зсередини, повернувся і спробував мене поцілувати", — розповіла Варлей на сторінках своєї книги "Канатоходка".

Також нагадуємо, зірка "Кавказької полонянки" заявила про домагання.

Як говорилося в недавньому матеріалі "Знай.uа", одна з жертв режисера розповіла страшні деталі про його домагання.

Нагадаємо, скандальний олігарх проміняв дружину на повію.