Вчителям доведеться знімати свої уроки на відео, якщо вони хочуть отримати підвищення зарплати. Як повідомляє EtCetera, МОН затвердили умови для проходження вчителями сертифікації, яка і вплине на зарплату педагогів.

Для того, щоб успішно пройти сертифікацію, учитель повинен буде здати тести ЗНО та пройти оцінювання рівня його викладання эксператми. Саме для другого пункту і буде необхідний відеозапис уроку.

Кожен учасник сертифікації повинен зробити відеозапис проведеного їм заняття або фрагментів уроків загальною тривалістю від 15 до 30 хвилин. На відео учитель повинен буде максимально вдало продемонструвати свою педагогічну майстерність, а також розкрити вміння та здібності учнів. Після цього педагогові доведеться зробити опис заняття.

Також обов'язковою умовою є отримання дозволу на проведення відеозапису від батьків учнів.

Популярні новини зараз
Мурат Налчаджіоглу принизив колишню Ані Лорак лише парою вчинків: співачка на таке не здатна Картопля по 124 гривні: українців шокували елітною бульбою у супермаркетах Безробітних українців зобов'яжуть повернути отриману допомогу державі: в чому причина Євген Кошовий із "Квартал 95" зізнався, чи попередив його Зеленський про війну: "Кілька разів перекидали йому..."
Показати ще

Ті вчителі, які виконають всі умови та пройдуть сертифікацію, отримають надбавку до зарплати у розмірі 20% від окладу.

Нагадаємо, Україна втрачає шалені суми через корупцію. Згідно даних Центру економічної стратегії, бюджет України щороку втрачає 26 мільярдів доларів одноразово та додаткові 8 мільярдів доларів через неефективне управління державою та корупцію.

Раніше Знай.uа писав про те, що Верховна Рада визначилася із основними статтями бюджету на 2019 рік.

Також Знай.uа повідомляв, що Мінфін підготував зміни, які торкнуться зарплат, пенсій та цін.