Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун свого часу детально розповідала про надання допомоги у навчальних закладах та вміст аптечок.

Але реальність виявилася протилежною обіцяній реформі. Нещодавно під Києвом саме через брак необхідного обладнання та невчасний приїзд лікарів мало не загинула учениця. Про це розповіла на сторінці "Батьки SOS" у Facebook Наталія Лещик.

"Питання перегляду вмісту та кількості шкільних аптечок у школі піднімається активістами постійно. Чи спроможні вчителі надати домедичну допомогу? Це життя і здоров'я наших дітей. Міністерство охорони здоров'я України та Уляна Супрун , Міністерство освіти і науки України: звернути увагу на цю проблему та ініціювати розробку нового переліку ліків в аптечках, упорядкувати їх кількість та наявність у школі", - звернулася вона.

Популярні новини зараз

Аліна Гросу проміняла Романа Полянського на 71-річного Михайла Поплавського: "Я в шоці"

Чоловік Тоні Матвієнко Арсен Мірзоян показав, як любить жирненьке: "Той, що худне"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Телезірка загинула після щеплення від коронавірусу

Показати ще

Інцидент стався у Броварах, під час уроку фізкультури.

"Тільки прийшовши на урок фізкультури (вчитель завів дітей до спортзалу), дівчинці з 2-го класу, стало дуже зле і вона втратила свідомість. Вчитель фізкультури, підхопивши непритомну дівчинку на руки, приніс її до медпункту. Поки медсестра пробувала привести дівчинку до тями та надати допомогу, вчителі викликали швидку допомогу. В цей час, у дівчинки пропав пульс і вона перестала дихати... Медсестра почала робити масаж серця та штучне дихання. Дякуючи Богу та медсестрі, серце забилося і дівчинка почала дихати", - пишуть свідки.

Швидка їхала цілу годину, дитина фактично могла померти. Коли запитали лікарів, чому так довго – обмежилися сухим "вказали невірну адресу".

"В мене немає слів. А тепер про забезпечення шкіл ліками першої необхідності в екстрених випадках. Батьки, їх в закладах освіти немає! Зробити ін'єкцію, яка врятує - немає чим! В 5-ту школу, я їх купляв декілька років поспіль, як і інші необхідні ліки. В цьому році, директор заборонив медсестрі приймати від мене ліки. Сказав написати заявку на придбання. Медсестра написала її на початку вересня, але ліків, як не було, так вони і не з'явилися. В результаті цієї історії, медсестра звільняється з роботи. Я дуже злий на швидку допомогу та директора", - підкреслюють в коментарях.

Дивіться: другокласниці невчасно надали медичну допомогу в школі

Нагадаємо, українці стають жертвами голодних вовків. Як повідомляв "Знай.ua", виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'яУляна Супрун взялася пояснити всі деталі платної медицини. Також "Знай.ua" писав, чоловік зірвав джекпот завдяки дітям.