На міжбанку валютний тиждень завершився подорожчанням долара на 12 копійок. Однак Національний банк підвищив офіційний курс гривні на 3 копійки до 27,83 гривень за долар.

Минулий тиждень був непростий навіть для досвідчених гравців. Всі очікували, що настане курсове "дно" і почнеться чергова корекція. Що й сталося.

Продажі безготівкового долара зросли з 27,82 гривень до 27,93 гривень. І це при тому, що 14 грудня, в п'ятницю, стався стрибок.

Долар на початку тижня був притиснутий гривнею, але йому вдалося "випрямити плечі" вже до середини тижня. У п'ятницю, після нетривалого затишшя він пішов вгору. І хоча за підсумком він здав свої позиції на три копійки, всього за підсумками тижня він став дорожче на дві копійки.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: "сюрприз" від ЗСУ, передбачення смерті путіна, здорожчання автогазу та чому слід закупитися продуктами ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Цього тижня гривні було непросто. Якщо на початку тижня вона досить сильно придавлювала Долар, то курс буквально "завис" вже до середини тижня, а до п'ятниці і зовсім пішов вгору. Відразу на 12 копійок, що є досить високим темпом.

Курси валют Нацбанку на 15 грудня

Офіційні курси валют встановлені на такому рівні:

- 100 доларів США – 2783.7123 гривень;

- 100 євро – 3141.4193 гривню;

- 10 російських рублів – 4.1902 гривні.

Таким чином, Долар став дешевше на 3 копійки. При цьому євро подешевшав на 27 копійок, а вартість російського рубля зменшилася на 1 копійку.

Нагадаємо, курс валют на кінець тижня: як спекулянти розгойдали ринок. Максимум, до якого доходив міжбанк у четвер — 27,93-27,95 грн./$..

Як повідомляв Знай. ua, українців попередили про зміни на валютному ринку. НБУ зняв обмеження щодо пересилання валюти за кордон.

Також Знай. ua писав, що курс долара в Україні круто зміниться. За словами експертів, до кінця 2021 року курс опуститься.