За григоріанським та новоюліанським календарем Різдво в 2018 році святкують 25 грудня. В Україні офіційно католицьке Різдво відзначається лише другий рік, однак давно пора дізнатися про традиційні подарунки до цього свята.

Сантони

Один з традиційних подарунків на Католицьке Різдво. Сантони – це фігурки Йосипа, Марії, ясел і новонародженого Ісуса Христа. Раніше їх виготовляли вручну з глини. Зараз можна знайти як глиняні, так і керамічні варіанти.

Свічки

Вважаються традиційним подарунком, так як символізують Вічне Світло. На щастя, вибір свічок неймовірно величезний. Ви можете підібрати підходящу, індивідуальну свічку для кожного родича.

Популярні новини зараз

Єрусалимський Патріарх дав оцінку ідеї святкувати Великдень разом з католиками

Леся Нікітюк в купальнику посмикала за вушко красеня: примостився поруч

Головні новини за 6 травня: загибель Софії Ротару, гроші на кисень і курйоз Володимира Зеленського

Вагітна Катя Осадча опинилася поруч з ангелом-хранителем: "Ми будемо..."

Показати ще

Різдвяні листівки

Зворушливе послання, підписане вручну, покаже тепле і трепетне ставлення до самим близьким. Крім того, можна надіслати таку листівку далеким родичам, попередньо вклавши в неї сімейну фотографію.

Ласощі

Традиційно на Католицьке Різдво готують печиво у вигляді атрибутів свята: ялинки, зірки, подарунка та інше. Можна також зробити пиріг або оригінальні шоколадні цукерки.

Нагадаємо, перша неділя Адвенту: традиції і обряди в переддень Різдва. Всі неділі Адвенту прирівняні за своєю значимістю до важливих свят.

Як повідомляв Знай. ua, третя неділя Адвенту 2018: традиції і обряди напередодні Різдва. В цей день запалюють перші дві свічки і приєднують третю свічку.

Знай. ua писав, Новий рік 2019: три способи виконати заповітне бажання у найчарівніший день року. Ці способи допоможуть тобі наблизитися до своєї мрії.