З українських водопровідних кранів тече неякісна вода. У ній можна виявити цинк, алюміній, марганець, залізо, а також багато інших досить небезпечні домішки.

До цього висновку вдалося прийти фахівцям з Інституту колоїдної хімії та хімії води. Саме в такому інституті проводяться аналізи води, взяті з різних точок країни.

У повітрі, у воді, в домашньому пилу: екологи виявили нову небезпечну речовину. Хімікат є практично всюди.

Популярні новини зараз

Єфремова забрали в реанімацію просто з суду після стусанів ногами від силовиків, лікарі підозрюють найгірше

"Зовсім без трусів!", - Потап вилаяв голу Дорофєєву за відверті витівки

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Українцям видадуть на руки по 8000 гривень: хто і коли зможе отримати виплату

Показати ще

За словами експертів, вони знаходять в нашій воді досить багато хвороботворних бактерій, які розмножуються в трубопроводі, а також небезпечних домішок.

Співробітники компаній, які займаються інвентаризацією водопровідних мереж кажуть, що досить часто труба, по якій протікає вода в крани наших квартир, більше схожа на каналізаційну.

Вчені запевняють, що вживати воду, яку кип'ятили більше одного разу небезпечно для здоров'я.

«Якщо їх не замінити планово, то цей процес буде проходити регулярно. І природно, всі мережі потрібно проаналізувати, спланувати їх реконструкцію і перебудувати», - каже співвласник інжинірингової компанії.

В даний час в Україні близько 70 тисяч кілометрів водопровідних труб, які потребують повної реконструкції. Це відстань дорівнює шістьом діаметрам Землі. Але, для того, щоб провести їх реконструкцію потрібно сума, рівна восьми мільярдів доларів США.

Нагадаємо, раніше з води примудрилися отримати дві різні рідини.  Нові результати говорять про те, що вода при кімнатній температурі не може визначитися, якою із двох форм їй бути - високої або низької щільності, що призводить до локальних коливань між двома фазами.

Як повідомляв портал "Знай.ua" сотрудиники університету ім.Бен-Гуріона створили енергоефективні фільтри, що дозволяють в перспективі вирішити проблему глобальної нестачі прісної води.

Також "Знай.uа" писав, про лимонну воду: чи можна вважати її ранковим напоєм. Міфи і правда про лимонну воду.