Підвищення тарифів на електроенергію поки що чекати не варто, однак квитанції оновлять. Так, з Нового року платіжки поділять на дві частини.

Про це подвідомляє "businessua.com".

З 1 січня 2019 року згідно із Законом України "Про ринок електричної енергії" українці отримають нові квитанції за оплату електроенергії, які будуть складатися з окремої суми за послуги компанії-продавця і компанії-постачальника.Тарифи на електрику поки не зміняться, нові договори підписувати не потрібно. Їздити і посилати документи також не потрібно буде. Для того, щоб договір набув чинності автоматично, варто просто продовжувати оплачувати послуги даних компаній.

Популярні новини зараз

Українки вивалили груди під Радою, щоб бачили усі депутати: "Припиніть тарифний геноцид"

Melovin поскаржився на Ілону Гвоздьову після скандалу на "Танці з зірками": "Чекали її по 6 годин..."

Бурякова ікра "Пікантна" на зиму: корисна заміна борщам і салатам

Володимира Дантеса запідозрили в дивній любові, Дорофєєва ні до чого: "Просто кайф!"

Показати ще


Але якщо планується змінити компанії-продавця і постачальника, то варто пройти процедуру переоформлення договору на електроенергію.

Нагадаємо, перед Новим роком в Україні три десятка громадян залишились без заробіків. Станом на 1 грудня працівники держслужби по всій країні зареєстровали 301 тисячу безробітних. Таким чином за місяць рівень безробіття зріс ще на 1,2%.

Як повідомляв портал Знай.ua, у 2018 році іноземним громадянам, які приїхали на роботу до Польщі, було видано 235,6 тис. дозволів. Понад 80% серед них - це були працівники з України. Поляки пропонують у три-чотири рози більшу зарплатню, ніж можна отримати на Батьківщині на аналогічних посадах, таких, як продавці, касири чи у транспортній галузі.

Також Знай.ua писав про те, що підвищення тарифів на компослуги відправлять судентів "Львіської політехніки" на вимушені канікули. Адже сотні тисяч гривень на день університет просто не потягне.

Дивіться: Українці на власному прикладі показали, як економити на золотій комуналці та зберегти сімейний бюджет