Соціологи поділилися несподіваними результатами дослідження серед українців, яке стосувалося ставлення до сусідньої держави та війни на Донбасі.

Війна на Донбасі
Війна на Донбасі

Про це йдеться у дослідженні соціологічної групи "Рейтинг".

Згідно з результатами дослідження, 63% вважають РФ країною-агресором, 24% населення не вважають, що Росію агресор, ще 13% - не визначилися.

путін
путін

"У Харківській, Донецькій, Луганській та Одеській областях кількість тих, хто не вважає РФ агресором, більша за кількість тих, хто дотримується протилежної думки", - відзначають соціологи.

При цьому в Івано-Франківській області агресором Росію вважає найбільша частина населення в країні - 94% опитаних.

Соціологи зазначають, що опитування проводилося з 16 листопада по 10 грудня 2018 року серед 40 тис. повнолітніх жителей усіх областей, окрім окупованих територій.

Похибка на рівні кожної окремої області складає не більше 2,4%, на рівні України - не більше 0,5%.

Нагадаємо,  згідно з опитуванням, лише 1% українців готові змиритися з нетрадиційною орієнтацією свого родича.  

А переважна більшість українців підтримують ідею прийняття в країні "закону про заборону пропаганди гомосексуалізму".

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного компанією Seetarget 1-6 грудня. Опитування  проводилось у всіх областях України, крім Криму, Донецької та Луганської областей.

Дослідження показало, що більшість українців все ж не готові прийняти представника ЛГБТ як близьку людину - друга чи члена сім'ї.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  більше 40% українців називають найулюбленішими новорічними святами Новий Рік та Різдво.

Різдво
Різдво

7% опитаних віддали перевагу святу Дня Святого Миколая, а ще 3% - Старому Новому року. Близько 3% українців заявили, що не люблять ні одне з перерахованих свят.

Також Знай.ua писав про те, що  згідно з опитуванням, переважна більшість українців підтримують ідею прийняття в країні "закону про заборону пропаганди гомосексуалізму" і лише 1% співвітчизників  готові змиритися з нетрадиційною орієнтацією  члена своєї сім'ї.