Популярний російський музикант Андрій Макаревич запропонував не звертати увагу на висловлювання Лоліти Мілявської щодо Криму.

За словами співака, слова його колеги по цеху - не новина, яка заслогуває уваги. Про це лідер групи "Машина часу" написав на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

Він також висловився про "атаку" журналістів після оприлюднення висловлювання Лоліти, назвавши це божевіллям.

"Мене вранці розбудив дзвінок. "Андрій Вадимович, це інформаційне агентство таке-то. Тут Лоліта сказала про Крим. Можете прокоментувати?". Відповідаю: чесно - не можу, тому що, по-перше, не чув, по-друге мені абсолютно нецікаво що там Лоліта сказала про Крим. Через хвилину - дзвінок: "Андрій Вадимович, це радіо Косомольская Правда. Тут ось Лоліта ...". На четвертому дзвінку я відчув, що хтось збожеволів - чи я або хлопчики і дівчатка, які думають, що роблять новини. Хлопці! Якщо ви правда вважаєте, що сьогодні думка Лоліти з приводу Криму - головна новина людства і більше говорити нема про що - терміново до психіатра", - різко висловився музикант.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження "Міста і села будуть побудовані наново": старець назвав час, коли Україна повернеться до миру Перетин кордону стане квестом: прикордонникам дадуть повну свободу дій – перевірятимуть усіх Оштрафують навіть тих, хто вже оновив дані – кого повторно чекають в ТЦК
Показати ще

Нагадаємо, скандальна співачка Лоліта Мілявська нещодавно кардинально змінила свою думку про Україну – принаймні, майстерно вдавала це на одному з інтерв'ю.

Вона заявила, що зруйновані відносини України і Росії поділили надвоє не тільки політиків, а й зірок шоу-бізнесу.

Як повідомляв "Знай.ua", Мілявська вперше повстала проти Путіна.

Також "Знай.ua", писав, Мілявська розкрила пікантні таємниці свого особистого життя.