У Львові вперше зафіксовано зниження кількості туристів.

Про це повідомляє Zaxid.net.

2018 року, за офіційними даними Львівської міськради, загальна кількість туристів, що відвідали місто, впало на 500 тисяч. Про причини розповідає Ігор Лільо - відомий історик, екскурсовод і керуючий партнер компанії «Кумпель-Тур».

Просідання ринку відбувається за українському туристові, тобто за тими людьми, які до нас традиційно їхали зі сходу України. Виною цьому є кілька складових - але насамперед «безвізовий режим». Якщо до його впровадження для більшості жителів України Львів був своєю Європою, куди можна було їхати, не маючи альтернативи, або коли ця альтернатива була ускладнена, то з початком безвізу люди сказали: «Гаразд, це тут, поруч, це ж у нас - почекає». І на останні гроші вирішили відвідати Париж, Лісабон, Барселону, Рим, відкрити для себе всю Європу.

Популярні новини зараз

Пасажирка образила українську мову, таксист "покарав" її в ту ж секунду: сказала, що ненавидить

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Зарослий жирком бік Ані Лорак виліз зі штанів, щоб привітатися з фанатами

Показати ще

Це навіть прогнозували - тільки питання в тому, на який відсоток буде просідання. Другий момент - це те, що ті люди, які вже відвідавши, побачивши Європу, починають вимагати для себе тут у Львові відповідної якості за відповідну ціну. Не секрет, що багато послуг, які вони отримують в Західній Європі, обходяться за таку ж ціну.

Наприклад, вартість готелів у Львові на сьогоднішній день дорівнює Кракову. Прага всього-на-всього на 10% дорожче нас. Хоча, звичайно, Львів набагато дешевше, ніж Лондон, або, скажімо, Париж, Барселона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що влада планує влаштувати масштабні перевірки фактів проживання громадян у місцях їх реєстрації. Цим займеться офіс реформи адміністративних послуг при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі.

Раніше Знай.uа повідомляв, що Україна сказала чергове "прощай" Росії: показуйте ведмедям. Ще одна ниточка, що зв'язує нас з країною-агресором Росією, недавно обірвався.

Також Знай.uа писав, уряд України схвалив двосторонню угоду про безвізовий режимі з Уругваєм. Зовсім скоро вона вступить в свою силу і туристи зможуть не турбуватися про візи.