Нещодавно ватажок злочинного терористичного угрупування "ДНР" Денис Пушилін з невідомих причин відправився на території анексованого Росією Криму.

У мережі користувачі підмітили цікаву і суперечливу деталь такого візиту, котрий за попередніми даними відбувся ще 18 січня. Про це у Twitter написав блогер RoksolanaToday&Крым, додавши фото.

“Щось Серьога (незаконний "глава" анексованого Криму Сергій Аксьонов –ред.) не став світитися в цьому комічному шоу”, – підписав знімок автор публікації.

Цікаво, які такі справи були у наступника покійного Захарченка у Криму, але у його біографії нещодавно спливли подробиці, які ставлять під сумнів навіть пропагандистську ідеологію терористів, найманих Кремлем.

Сьогодні Денис Пушилін про кар'єру в "МММ" намагається не згадувати. У його біографії, розміщеній на сайті угруповання "ДНР", немає жодної згадки про це. Проте там є інформація про те, що з 2002 року він нібито "працював у дистриб'юторській фірмі в Макіївці". Хоча ще влітку 2014 року Пушилін рекламував "МММ" з Таїланду.

"Можете приїхати відпочити, зняти свої бонуси. Водночас кому сподобається, може залишитися тут на тривалий час і включитися в роботу з місцевим населенням", – закликав Пушилін у рекламі фінансової піраміди у 2014 році.

У підконтрольний бойовикам донецьких медіа про минуле нового ватажка говорити не прийнято. Навіщо ж тепер Пушилін "призначає" на "керівні посади" в угрупованні "ДНР" своїх колишніх колег по фінансовій піраміді, невідомо. 

Дивіться: Аферисти "МММ" стали бойовиками "ДНР"

Нагадаємо, бойовики так званої "ДНР" заявили, що захопили в полон бійця Збройних сил України, це Станіслав Панченко, боєць 58-ї бригади.

Як повідомляв "Знай.ua", у Запорізькій області з життя пішов український боєць, який нещодавно повернувся з війни на Донбасі. Також "Знай.ua" писав, бойовики руху "Талібан" напали на військовий комплекс - загинули 126 співробітників служби безпеки Афганістану, трагедія сталася в провінції Вардак.