Державний "ПриватБанк" потрапив у гучний скандал із клієнтом з-за боргів по карті які ставить йому банк навіть після перемоги в судах. Про це повідомляє видання "Бізнес.медіа" з посиланням на звернення клієнта і відповідь банку на сайті Мінфін.

"Протизаконно і без мого доручення "приват" списав з мого рахунку гроші. При встановленому 0-му кредитному ліміті загнали рахунок в мінус і на вигаданий "борг" почали нараховувати відсотки і штрафи. Виграв справу і в суді першої інстанції, і в апеляційному", - повідомляє клієнт банку.
Зі слів клієнта банк ввів його в борги за умови відсутності кредитної лінії і за весь час нараховує йому штрафи і пеню. Дані дії ПриватБанк продовжує робити всупереч рішення суду по справі №490/8199/17.

"За рішенням судів банк повинен повернути мені на рахунок ВСІ незаконно списані кошти і виплатити на мою користь судові витрати. Не дивлячись на це, поки не ворушиться виконавча служба, ці приват-нахаби продовжують нараховувати на вигаданий борг нові % і штрафи, телефонують, вимагаючи сплати "боргу", погрожують", - додав клієнт.

Раніше ми писали, що ПриватБанк лідирує у списку фінансових установ, у яких ображають українців.

Один із клієнтів банку розповів про невиконання банком своїх зобов'язань. Його платіж з технічних причин був заморожений, і чоловік більше тижня не може отримати відповідь про ситуацію. Як він розповів: "Спроби з'ясувати у співробітників служби підтримки хоч щось — марні, відповідь завжди одна: "фахівці розбираються, все під контролем, чекайте". Також він додав, що дії Приватбанку незаконні, оскільки ніяких даних про фахівців і даних служби вони не називають.

"В аналогічній ситуації, коли гроші мають банку, а не навпаки, Приватбанк не соромиться ці гроші "вибивати" і нараховувати штрафи і пеню", - скаржиться клієнт.

Популярні новини зараз

Юра Шатунов з "Ласкового Мая" приховував від прихильниць дружину і дітей - як виглядає сім'я кумира 90-х

З червоної зони готові вийти шість областей: коли і де чекати послаблення карантину

Віктор Павлік показав лайфхак, як обійтися без візочка для дитини - задоволені і син, і тато: "Крутелик на всі 100"

Новий штам коронавірусу "Омікрон" вже косить молодих: лікар розповів про перші симптоми - втома, прискорений пульс та температура

Показати ще

Нагадаємо, ранееотмечалось, що набуває чинності Закон про протидію буллингу.

Як повідомляв портал "Знай.uа": у Херсоні в редакції однієї з газет сталася стрілянина з розпилення газу.