Комаровский розкрив таємницю появи паразитів, пише Politeka. Знаменитий на всю Україну дитячий лікар розповів, звідки беруться воші.

За словами педіатра, ця інформація дуже необхідна батькам, чиї діти відвідують навчальні заклади – дитячі садки і школи. Важливо знати все про "ворога", щоб не допустити його появи у свого чада.

Євген Комаровський додав спеціальне відео на цю, як виявилося, важливу для багатьох мам і тат тему, яке розмістив на своїй сторінці в Instagram.

"Дитина регулярно приносить зі школи вошей. Що з цим робити, як зменшити ризик зараження?", – така тема у відеоконсультації відомого лікаря.

Комаровський каже, що ця зараза не здатна долати великі відстані. А воші передаються від одного малюка до іншого, коли вони знаходяться зовсім близько один від одного – "голова до голови".

"Звертаю увагу, що дитину треба вчити не стикатися власною головою з головою друзів, це раз. Ні в якому разі не обмінюватися предметами, наприклад, навушниками або шапками, це ваші особисті предмети", – розповів Комаровський.

View this post on Instagram

Ребенок регулярно приносит из школы вшей. Что с этим делать, как уменьшить риск заражения? ⠀ Вши не скачут на большие расстояния. Вши могут перескочить с одного ребенка на другого, только тогда, когда есть непосредственный контакт голова к голове. Поэтому обращаю внимание, что ребенка надо учить не соприкасаться собственной головой с головой друзей, это раз. Ни в коем случае не обмениваться предметами, например, наушниками или шапками, это ваши личные предметы. Обращаю внимание на то, что одежда ребенка должна быть из такого материала, к которому не может зафиксироваться вошь. ⠀ Итак, личная гигиена, правильная одежда, ну и конечно же вы знаете правильные методы лечения. Еще раз, главное лекарство называется «перметрин». ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #вши #педикулез #лекарства #профилактика #гигиена #перметрин

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Він також зауважив на тому, що дитячий одяг має бути з такого матеріалу, щоб воші не змогли зачепитися.

"Отже, особиста гігієна, правильна одяг, ну, і, звичайно ж, ви знаєте правильні методи лікування. Ще раз, головне ліки називається "перметрин", – резюмував лікар-педіатр.

Слід зазначити, що доктор Комаровський попередив українців про поширення нової вірусної інфекції, яка спалахнула в країні. Норовірус – це гостра кишкова інфекція, механізм передачі якого – фекально-оральний і респіраторний. Вірус може виділятися блювотою.

Хвороба передається через їжу (найбільш небезпечні морепродукти), воду, контакт з хворими і його речами. Комаровський додав, що на сьогодні основним шляхом розповсюдження інфекції в Японії і Сполучених Штатах Америки є зовсім не харчовий, а контактно-побутовий шлях.

Нагадаємо, Комаровський пояснив українцям, як діти повинні носити шарфики.

Як повідомляв раніше Знай.ua, Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського: він унікум.

Також Знай.ua писав, що Комаровський попередив українців про новий вірус: вакцини та лікування немає.