Відома нетрадиційна цілителька, парапсихолог і екстрасенс знала, як закінчиться війна в Україні.

Журналісти роздобули пророцтво Джуни, зроблене нею незадовго до своєї смерті в 2015 році. Провісниця запевняла, що світова криза не затягнеться – достатньо трохи потерпіти і все налагодиться.

Джуна Давіташвілі запевняла, що не варто так сильно перейматися: «ми Просто трошки зажиріли і називаємо наш час кризою».

Також вона вважала, що попереду людство чекає «тільки світло» і незважаючи ні на що «життя триває». Ясновидиця запевняла, що зараз хліб піде, поля сіяти будемо, кури, поросята, вівці. Земля буде народжувати, — просячи заспокоїтися і не переживати.

Популярні новини зараз
В Україні подорожчала комуналка: за що доведеться платити більше Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва На українських АЗС стрімко змінюються ціни на бензин: скільки коштуватиме літр Телеведуча Алла Мазур ридає над втратою: "Стерті в порох"
Показати ще

Цікаво, що в країні-агресора це передбачення одразу ж витлумачили по-своєму. Мовляв, країну врятує програма заміщення імпорту, завдяки якій відбудеться економічної диво.

В пророцтві Джуни є слова і про військові дії на Донбасі. Ясновидиця вважала, що це ненадовго. Незрозуміло, правда, що в розумінні Джуни – «ненадовго», оскільки війна на сході нашої країни триває вже який рік.

Екстрасенша запевняла, що якщо війна триватиме довго, то для всієї планети це буде мати трагічні наслідки.

«Місяць-два — і все закінчиться. Але якщо цього не станеться, то в новій війні схлестнется весь світ», — заявляла Джуна.

Нагадаємо Моторошні пророцтва Нострадамуса: в Європі спалахне велика війна, і стане епіцентром не Україна

Одним з найбільш точних пророків за всю історію людства заслужено вважається Нострадамус. Його пророцтво на 2019 рік хвилює і лякає шкірного. Невже нашу планету чекає кінець?

Як раніше повідомляв "Знай.uа" Кінець світу настане в 2019 році: прогнози вчених і передбачення майя

В 2019 році людство може зникнути цілих два рази. Однак не всі прогнози песимістичні. Зараз є дві популярні теорії кінця світу у цьому році, одна з яких є науковою.

Також "Знай.uа" пишучи про те, що Вчені помітили величезний метеорит під час "кривавої Місяця": від відео мурашки по шкірі