Геннадій Зубко, віце-прем'єр-міністр України, розповів де і коли можна отримати субсидії.

В Україні практично чотири з половиною мільйонів людей отримують субсидію. Сімдесят відсотків з них-це пенсіонери. Залишилися трохи більше мільйона людей - це працездатні громадяни, але з якихось причин вони потребують допомоги нашої держави.

Насправді, це і не дивно. Адже середня зарплата в країні становить близько шести тисяч гривень. З урахуванням того, що мінімалка не дотягує і до п'яти тисяч гривень. Ми мовчимо вже про пенсії. Якщо логічно подумати, то на оплату комунальних послуг в місяць ми витрачаємо більше тисячі гривень (залежно від площі), ще потрібно купувати продукти (це ще дві тисячі на одну людину в місяць), ще яку-небудь одяг, гроші на проїзд і дрібні витрати. Якщо все це підрахувати, то українці стають перед вибором: їжа або житло? Тому субсидії - це хороший вихід з ситуації, але і там є свої недоліки, які не дозволяють всім її отримувати.

Де і як отримати субсидію?

Популярні новини зараз
Відьма Марія Тиха озвучила тривожний прогноз на червень: під загрозою бомбардувань 13 міст 27 уколів у губи, все тіло в тату і навіть талія 35 см: групка людей вирішила зробити себе красивішими, але прогадали Вселенська батьківська субота 3 червня: чому перед Трійцею не можна навіть мити посуд, інші правила дня Нові правила для водіїв з 1 червня: що потрібно знати
Показати ще

Пенсіонери зможуть отримати її в "Ощадбанку" або в "Укрпошті", коли прийдуть за своєю пенсією. Ті, які ще не отримують пенсію, їм прийде оповіщення на мобільний пристрій. Далі їм потрібно буде звернутися у відділення "Ощадбанку", відкрити рахунок і за системою оплачувати послуги.

Нагадаємо, українцям розповіли про кілька можливих варіантів оформлення субсидій.

Також Знай.uа писав про те, що чиновники знайшли лазівку як не виплачувати субсидії. Будьте уважні!

Раніше портал Знай.uа повідомляв про відомих махінаціях українців з субсидіями.