Сьогодні, 14 лютого, було засідання обласної колегії департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА. Директор обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Костянтин Малашенко розповів, що робота екстреної медичної допомоги за останні кілька років не змінилася.

"За підсумками 2018 року, було зареєстровано близько 400 тисяч викликів. При цьому порівняно з 2017 роком, кількість викликів на одну бригаду скоротилася в середньому на 10%.

Швидка допомога
Швидка допомога

Служба екстреної медичної допомоги відповідає нормативам МОЗ. При цьому витрати на один виклик бригади на кінець 2018 року склав 738 гривень, без урахування підвищення мінімальної зарплати з січня 2019 року", - говорить директор.

Маршрути госпіталізації пацієнтів стверджують спеціальні госпітальні поради у відповідності з концепцією розташування медустанов.

Популярні новини зараз

У Харкові подружка Зайцевої злетіла з моста у воду - "осідлала" плаваючу машину, благаючи про порятунок

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Власниця елітної школи розкрила правду про дітей Зеленського: "Постійний тиск"

Показати ще

"Ми не зобов'язані обслуговувати хронічних хворих, оскільки це не наша профільна робота. Однак ми займаємося цим, оскільки в деяких лікарнях не працює невідкладна допомога", - зазначає він.

Неекстрені виклики перекладуть на сімейних лікарів і «невідкладну допомогу».

У "швидкій" кажуть, що фінансування припадає лише на екстрені виклики і вони будуть скорочувати надання непрофільної допомоги, а з 2020 року взагалі не будуть на них виїжджати.

Керівник департаменту охорони здоров'я Запорізької ОДА Вікторія Клименко попросила керівника екстреної меддопомоги не виїжджати на виїзди по лінії "103" до тих, кому треба просто поміряти тиск або зробити укол, оскільки для цього є сімейний лікар.

Нагадаємо, Страховка, спецфонд і традиції: експерти розповіли, коли нас будуть лікувати, як в Європі

Ментальність країни як така безпосередньо впливає на те, як в ній функціонує державна система, зокрема і рівень медичного обслуговування. Експерти порівняли особливість медицини в Європі та України розповіли, коли нас будуть лікувати, як за кордоном.

Як раніше повідомляв "Знай.ua" Епідемія кору знову в Україні: перша жертва так і не дочекалася лікарів

ТакожЗнай.ua" писав про те, що Кабмін повернув Супрун до роботи, але поставив одну умову