У Верховну Раду України подали законопроект, який передбачає поповнення вихідних днів у році. Планується зробити вихідним День Європи.

Відомо, що до святкування цього дня Україна приєдналася ще у 2003 році. Примітно, що цей день святкується у третю суботу травня. Незважаючи на це, в Європі святкують цей день дев'ятого травня. Тому що саме дев'ятого числа була проголошена  Декларація Шумана. 

Робер Шуман - це міністр закордонних справ Франції. Тоді, 9 травня, він запропонував об'єднати металургійну, железнорудную і вугледобувну промисловість Франції і Західної Німеччини. Зрозуміло, пропозиція була реалізована. В наслідок цього і склалося Європейське об'єднання вугілля і сталі. Більш того, Робера Шумана вважають батьком-творцем Європейського союзу. 

В честь цього дня шість народних депутатів подали законопроект до Верховної Ради, щоб в українців з'явився ще один вихідний день. 

Популярні новини зараз

Погода на 23 вересня: аномальна температура закриє українців вдома

Зеленський готує приємність "євробляхерам": бажаний "подарунок" вже 1 жовтня

Зеленський готує радикальні зміни, відчують усі українці: армія вже напоготові

Страждаючи від смертельної хвороби Заворотнюк не забула і звернулася до Зеленського: "Володя, я знаю..."

Показати ще

Тим не менш рано радіти. Чому? Тому що, якщо закон вступить в силу, то він абсолютно нічого не дасть громадянам України. Цей законопроект безглуздий тим, що дев'ятого травня українці відзначають День перемоги. 

До речі, 9 травня і є вихідним днем. Якщо б День Європи продовжував святкується в третю суботу травня і депутати запропонували зробити цей день вихідним, тоді так. Українців можна було б порадувати. А та ситуація, яка складається зараз, здається, що над нами вирішили просто посміятися.

Нагадаємо, скільки вихідних буде в українців лютого 2019 року.

Як раніше повідомляв Знай.uа, погода на вихідних нас порадує. Позначка термометра в неділю підніметься до восьми градусів тепла.

  Знай.uа писав, кого з українців в 2019 році очікує удача, а кого розчарування.