У Криму забили на сполох через нові проблеми з довкіллям, які загрожують анексованому півострову серйозною екологічною катастрофою.

Екологічна катастрофа Крим
Екологічна катастрофа Крим

Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

У повідомленні йдеться, що на окупованому Росією півострові почав засолятися грунт.

Екологічне лихо помітили в Радянському районі півострова в селі Дмитрівка. Місцеві жителі нарікають на те, що Сиваш став набагато солонішим.

Популярні новини зараз

Оля Полякова приліпила собі три пари вій замість кокошника: крутіше за кавун на голові

Найтурботливіший учасник "Холостячки" підкорив серце Злати Огнєвіч, а потім попрощався: "Мені написала одна жінка"

2000 гривень перший внесок і 300 на канцелярію: мама підрахувала свої витрати на садок, сума вражає

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

Це природне явище призводить до масової загибелі дерев. Вони висихають, потім їх ламають на дрова, але деревина пахне інакше, ніж раніше. Складається враження, ніби вона повністю просочилася сольовим розчином.

У повідомленні додають, що після того, як Україна перекрила постачання води з Дніпра по Північно-Кримському каналу, проблему зі зрошенням землі вирішити так і не вдалося. Окупанти мали намір опріснювати воду, проте це виявилося надмірно дорогим задоволенням.

Що ж стосується ще одного способу – очищення стічних вод – його застосування визнали неможливим через неймовірну корупцію, що панує на анексованому Путіним півострові.

Нагадаємо, окупаційна влада Криму планує осушити гирла найбільших річок півострова.

Таким чином терористи збираються вирішити проблему з дефіцитом прісної води.

Воду річок збираються перенаправити по трубах в степ. Про таке "геніальне" рішення окупантів повідомило видання РИА Новости Крым. Що при цьому відбудеться з родючими долинами Бельбека, Качи і Салгира, окупанти не пояснили.

Проект наразі ще розробляється. Над ним працюють севастопольська компанія "Енергостальпроект" та Кримський федеральний університет ім. В.І. Вернадського. Мета проекту - відібрати воду з річок Чорна, Бельбек, Кача, Альма, Західний Булганак та Салгир.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у окупованому Криму на виїзді з Керчі утворилося ціле озеро з фекалій. Місцеві мешканці шоковані і забили тривогу, повідомляє "Керч.ФМ".

"Біля кільця, як їхати з Героєвки на "Затока", вже кілька днів тече брудна рідина зі специфічним запахом", - йдеться у повідомленні.

Також Знай.ua писав про те, що на території Керчі, в анексованому Росією Криму, ймовірна екологічна катастрофа.