В Україні заборонили відомі симптоматичні ліки проти застуди та грипу Фармацитрон Форте. Про це стало відомо з повідомлення прес-центру Держслужби лікарських засобів та контролю за наркотиками.“Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г у пакеті, по 10 пакетів у картонній коробці, серії F-80615, з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада”, — йдеться у розпорядженні відомства.

Так, заборона пов'язана з тим, що канадський виробник Фармацитрона заявив про те, що вказана серія даного препарату була сфальсифікована і не ввозилася в Україну.


У зв'язку з цим Держлікслужба зобов'язала суб'єктів господарської діяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність вказаної вище серії фармацевтичного препарату і вжити заходів з її вилучення з обігу для подальшої утилізації та/або знищення.

Нагадаємо, раніше ми писали: Чому насправді заборонили популярні ліки від застуди.

Популярні новини зараз

Нахабний домушник "мітить" квартири киян: "Зло не дрімає"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Тіна Кароль розповіла про важливі зміни в житті: "Більше не хочу думати про втрату"

Ані Лорак з оголеними грудьми показали в мережі, фанати не вірять очам: "Може скромніше?"

Показати ще

Новина про те, що в Україні заборонили продавати добре відомий засіб від застуди, викликала паніку в соцмережах. Мова йде про протизастудні ліки Фармацитрон Форте.

Відтепер в Україні заборонена реалізація, зберігання та застосування цих ліків. Однак, не потрібно поспішати кричати про "зраду", оскільки є одне велике "Але".

Мова йде лише про одну серію препарату: F-80615 з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада.

" Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Фармацитрон Форте, порошок для орального розчину по 23 г порошку в пакетах по 23 г порошку в пакеті; по 10 пакетів у картонній коробці, серії F-80615, з маркуванням виробника Фармасайнс Інк., Канада", - йдеться у розпорядженні регулятора.

Нагадаємо, в Україні вже забороняли продавати Фармацитрон.Тоді було тимчасово заборонено реалізовувати ці ліки двох серій: F-57668, F-59114. Причиною заборони стало невідповідність препарату за показниками "Опис", "Розчинення".

Як повідомляв портал Знай.uа в Україні заборонили одразу три препарати для серця: провокували рак.

Знай.uа писав нестерпний головний біль запропонували лікувати магнітами.