Львівські хірурги творять дива. Вони проводять такі операції, які навіть складно уявити.

Відомо, що хірурги зі Львова врятували ногу хлопця від ампутації. Яким способом вони це зробили - ви навіть уявити не можете.

Повідомляється, що лікарі сформували пацієнту нову ногу. У хлопця діагностували злоякісну пухлину частини стегна. Лікарі видалили її, потім проварили в спеціальному розчині і за допомогою здорової кістки закріпили і повернули на місце. Дива? Такі операції можуть врятувати людину від ампутації. Але, для того, щоб провести дане хірургічне втручання і поетапно все зробити, медичним працівникам потрібно не менше дванадцяти годин. 

Операцію проводили троє хірургів і вони ж повідомляють, що злоякісна пухлина практично знищила частину стегна пацієнта. Зі слів хірургів, при термічній обробці знищуються ракові клітини. 

Львівський хірург, який проводив складну операцію, поділився, що про таку методику чув тільки від іспанських колег і вирішив повторити це в Україні.

З часом кістка у пацієнта зростеться і повернеться рухливість. Тобто, це означає, що хлопець зможе ходити. 

Відомо також про подібний випадок. У маленького хлопчика виявили злоякісну пухлину. На жаль, хімічна терапія не допомогла дитині і він міг втратити ноги. Тим не менш завдяки цьому методу лікування, хлопчикові не ампутували ногу і він може ходити. 

На даний момент у Львові провели вже чотири аналогічних операцій.

Нагадаємо, маленькому хлопчику з Казахстану зробили унікальну операцію. Його обличчя нагадувало обличчя старої людини, воно було обвислим і зі зморшками. Ця хвороба ніяк не лікується. Єдиний спосіб - це пластична операція, але гарантій ніяких немає.

Як раніше повідомляв Знай.uа, львівські хірурги створили новий стравохід маленькому пацієнтові. Відомо, що середина стравоходу у дитини була відсутня.

  Знай.uа писав, в Стамбулі хірурги провели унікальну операцію. Вони "закріпили" печінками турецьку і українську сім'ї.