Коли стає важко дихати, у вас відкривається друге дихання. Ви щось обдумуєте, аналізуєте і приходите до якогось висновку. Сьогоднішня історія про жінку з Закарпаття та її сім'ю.

Батько Оксани після розпаду СРСР займався рекетом. Коли його справи налагодилися, він відкрив в Мукачеві перший магазин. Коли в родині почали з'являтися гроші, батько дівчини припинив займатися криміналом. Він дуже хотів, щоб Бог відпустив йому гріхи, тому почав ходити в храм. Також він давав гроші на ремонт храмів тощо. Загалом все, що треба було.

До дочки і дружини чоловік ставився деспотично. Відомо, що ні в Оксани, ні у її мами не було права голосу в сім'ї. Коли Оксана закінчила інститут і отримала спеціальність економіста, то розраховувала, що повернеться додому і буде працювати в якомусь престижному банку. Але не доля. Батько заявив, що видає її заміж.

Оксана не любила "нареченого", якого підібрав їй батько. У неї давно були почуття до простого хлопця з сусіднього села. Але батько нічого не хотів про нього чути. Тому твердо вирішив віддати дочку заміж за сина священика.

Популярні новини зараз
19-річна дівчина "знайшла" дитину в лісі, але деталі події забирають дар мови Жінка, йдучи на пенсію, приготувала колегам "космічний" тортик, а потім опинилася в суді Ціни тануть - запаси зростають: в Україні оновили вартість яєць, солі та макаронів Воїни ЗСУ потрапили в оточення і 60 годин боролися за життя - вибрався лише один
Показати ще

Відомо, що батьки вже давно дружили і ходили один до одного в гості. Відповідно, діти теж один одного знали. Але Оксані не подобався хуліган Діма. Вона була тонкої душевної натури, а Діма був розбійником.

Батько був настільки наполегливим і деспотичним, що Оксана побоялася відмовити йому і втекти зі своїм коханим. Тому їй довелося відпустити свою любов, щоб вийти заміж за Дмитра.

На весіллі було більше трьохсот гостей. Багато хто помічав, що наречена не бажала цього весілля, але сказати про це не наважувалися. Потім батьки купили дітям будинок в Мукачеві. Батько, звичайно, хотів, щоб донька жила з ним, але Дмитро був категорично проти. Тому вони і переїхали.

Нагадаємо, на Закарпатті активісти напали на парафіянок.

Як раніше повідомляв Знай.uа, торнадо на Закарпатті закінчилося страшними наслідками.

Знай.uа писав, на Закарпатті прийомні батьки знущаються над дітьми.