У Дніпропетровській області співробітник правоохоронних органів покалічив собаку. Як було встановлено, на території Кривого Рогу правоохоронець наштрикнув на вила бродячого пса. Як повідомляють співробітники поліції Дніпропетровщини, за фактом події була призначена службова перевірка.

Зокрема, стало відомо, що 39-річний співробітник правоохоронних органів на території Довгинцівського району помітив біля свого будинку зграю бродячих собак. Поруч з ними перебувала дитина правоохоронця. В результаті співробітник правоохоронних органів взяв у руки вила, після чого наколов на них одну з бродячих собак. Після цього чоловік кинув собаку в багаття. Тим не менш, собаці вдалося відповзти від вогню, але далі пересуватися тварина вже не змогла. На сьогоднішній день подробиці події встановлюються.

Популярні новини зараз

Чоловіку Тіни Кароль могло виповнитися 40: їм вже не зустрітися на цьому світі

Молодий львів'янин безслідно зник у Польщі: "Відібрали гроші, документи і кинули"

Франківщина "почервоніла" на карантинній карті України - прощавайте, школа і маршрутки

″Ще труси на голову одягни″: Надя Дорофєєва зазнала модного провалу, поєднавши непоєднуване

Показати ще

Раніше ми писали, що на Закарпатті чоловік по-звірячому знущався над беззахисними собаками. Повідомляється, що від рук шкуродера постраждали чотири собаки. Дві з них загинули.

Відомо, що хазяїном собак був іноземець. Саме він і кинув їх напризволяще. Виявляється, що п'ять днів тварини були надані самі собі. Сусіди викликали волонтерів для того, аби ті врятували друзів наших менших. За інформацією, тільки двоє собак вижили - мама і її донька.

Також ми повідомляли, що людська жорстокість не знає кордонів. Нерідко люди заподіюють біль саме тваринам, так як вони не можуть за себе постояти. 

Мертвий кіт лежав на землі з відтятими лапами. Лапи були відрізані ніби під лінійку.

В Україні вже два роки діє закон про жорстоке поводження з тваринами. За порушення цього закону передбачається кримінальна або адміністративна відповідальність.

Нещодавно "Знай.uа" писав, що львівський гицель жорстко розправився зі своїм псом.

 "Знай.uа" повідомляв, що ведмідь помстився циркачам за жорстоке поводження.

Нагадаємо, що чоловік засік малолітніх гицелів.