За причини військового конфлікту, який відбувається на сході України, люди цікавляться прогнозами для нашої країни на 2019 рік. Думка провидців з цього приводу розділилася, проте українці шукають в їх словах надію. Що ж думають про майбутні події люди, що володіють незвичайними здібностями?

Ванга. До її слів багато прислухаються, так як пророцтва Ванги неодноразово збувалися. Її дар провидіння відомий на весь світ, вона пророкувала майбутнє для багатьох країн, в тому числі і України.

Ванга

За словами провісниці, нашу країну чекає складний шлях, в кінці якого буде завершення конфлікту з Росією і створення нового союзу. Населення країни буде на межі бідності і злиднів. У поточному році економічна ситуація залишиться на колишньому рівні або посилиться ще більше. В Україні з'явиться новий президент, який приступить до її відновлення, при цьому Крим, швидше за все, до складу країни не повернеться і «приєднається до іншого берега».

Примітно, що більшість передбачень від болгарської провидиці експерти трактують по-різному, а розуміння, що ж вона мала на увазі, приходить тільки після подій.

Популярні новини зараз
Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" кардинально змінює зміст своїх програм: "У нас дуже багато ексклюзивного матеріалу" Яна Соломко з шоу "Холостяк" розважила росіян та бурятів, на події у Бучі начхати: "Там непогано годують" 400 гривень за 20 хвилин: в Україні з'явилися умільці, які користуються "золотим часом" та безпорадністю людей У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов
Показати ще

Нострадамус

Нострадамус. В його прогнозах назва нашої країни не фігурує, але за географічним положенням ясно, про кого йдеться. Він підкреслив, що держава відіграє важливу роль у формуванні світової політичної ситуації. Вона послужить певним поштовхом для змін, які будуть мати серйозні наслідки для інших держав, зокрема європейських. І знову думки експертів розділилися – одні вважають, що Україна увійде в список європейських країн, інші переконані, що настане перемир'я з Росією.

Карпатські мольфари передбачають, що криза в нашій країні триватиме 5 років, тобто ситуація налагодиться в цьому році. Ті ж, хто стали причиною пригод населення нашої країни, отримають покарання від вищих сил.

Карпатський мольфар

На думку Павла Глоби, Україну в нинішньому році чекає прихід нового лідера, поглиблення політичної кризи, а також погіршення економічної ситуації. В результаті погіршення рівня життя допускаються нові обурення в масах населення. Можливе посилення військових дій на сході, але після цього конфлікт буде поступово йти на спад.

Павло Глоба

Інші екстрасенси і астрологи. Практично всі провісники сходяться в думці, що в поточному році буде спостерігатися погіршення ситуації на Донбасі. Деякі з них переконані, що прийде новий лідер і все почне змінюватися в кращу сторону. Ось що кажуть провидці про українське майбутнє:

Олена Курилова переконана, що економічна ситуація залишиться на колишньому рівні, проте ціни можуть ще зрости. Військові дії в 2019 році на думку провидця, продовжаться, але число загиблих скоротиться.

Влад Росс налаштований оптимістично. Він вважає, що в 2019 році відбудеться возз'єднання держави, повернуться Крим і Донбас, а також прийде новий лідер, який врегулює ситуацію.

Наталія Нестеренко заявила, що в 2019 році можливі зміни, але все залежить виключно від людей, від їхньої рішучості та дій. Допускаються нові революції, в ході яких зміниться влада.

Олена Осипенко повідомила про нові випробування для населення України, але у другій половині наступного року ситуація в політичній і економічній сфері почне поліпшуватися.

Нагадаємо, раніше зазначалося, що експерти налякали весь світ страшною заявою про те, що якщо люди не покинуть Сонячну систему, то вижити їм не вдасться.

Як повідомляв портал "Знай.uа": експерти переконані, що страшна катастрофа може статися на Землі не тільки з причини Нібіру, але і з вини самих людей.

Також "Знай.uа" писав, що в Туреччині знайшли старовинну біблію, яка сильно стурбувала релігійну громадськість.