Погода в квітні буде досить мінливою в Україні. Місяць розпочнеться з прохолодною температури, а в деяких областях навіть можливі нічні заморозки. Однак, після 7-8 числа прийде справжнє весняне тепло, а погода буде сонячною і без опадів.

Про це розповів народний синоптик Леонід Горбань, передає 24. 

На початку місяця буде різкий перепад температури – від нічних морозів до легкої спеки вдень.

"Перші 7 днів квітня будуть холодними, а потім відразу різке підвищення температури на 10-12 градусів тепла. Тому, починаючи з 7-8 числа прийде не квітень, травень. Настане дуже спекотна погода, буде мало дощів. Стовпчики термометрів піднімуться до +17 +20 градусів", – зазначив синоптик.

Найбільше суха і сонячна погода торкнеться східних і південних регіонів.

19-21 квітня прийде вітряна і холодна погода. Крім того, другий місяць весни буде посушливим і вітряним, через що можливе висушування ґрунту. Невеликі дощі можливі тільки після 24-го числа, але при цьому збережеться висока температура.

Однак, на Великдень, 28 квітня, буде тепло, сонячно, а стовпчики термометрів піднімуться до +20 +21 градуса тепла.

Загалом, синоптик зазначив, що в цьому році квітень буде значно тепліше, ніж у попередні роки.

Раніше ми писали, що 16 березня погода в Україні в основному буде несприятливою. За прогнозами синоптиків очікується дощ і штормовий вітер.

За словами синоптиків, швидкість вітру становитиме 15-20 метрів в секунду. А на Закарпатті в Карпатах вони прогнозують дощ і навіть мокрий сніг. 

Знай.uа повідомляв про погоду на травневі свята. Відомий астролог розкрив українцям всі карти. Прогноз погоди від астролога на весну.

Знай.uа повідомляв, коли і куди переводити стрілки годинника в березні, а також як підготувати організм до нового графіку. Щоб уникнути небажаних наслідків для організму, за тиждень до переведення годинників необхідно змінити рівень фізичного навантаження і ввести корективи в раціон харчування.

Як повідомляв портал Знай.uа синоптики розповіли, що в нашій країні протягом усього березня очікуються "температурні гойдалки" і боротьба між зимової та весняної погоди.