Тест пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року з української мови та літератури уже розміщений на сайті "ЗНО онлайн". 

Цю інормацію повідомляє портал Освіта.ua.

ЗНО
ЗНО

Зручний сервіс дозволить майбутнім абітурієнтам ознайомитися з максимально наближеними до реального тесту завданнями.

Популярні новини зараз

Остаточні результати виборів: як виглядає Верховна Рада України 9 скликання

Головне за день неділі 21 липня: результати екзитполів, напад на Разумкова і загибель українських героїв

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

Курс валют на 21 липня: українці не зможуть повірити своєму щастю

Показати ще

"Завдяки цьому сервісу всі майбутні учасники зовнішнього незалежного оцінювання можуть безкоштовно пройти тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО 16 березня 2019 року. Спосіб виконання всіх завдань у запропонованому тесті максимально наближений до реального тесту, а форма відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО". говориться у повідомленні

підготовка до ЗНО
підготовка до ЗНО

104 бали - максимум, який може отримати учасник тесту з української мови та літератури.

Окрім тесту пробного ЗНО 2019 року, на сайті також пропонуються всі інші онлайн-тести з української мови та літератури, що були запропоновані для виконання абітурієнтам починаючи з 2009 року.

ЗНО 2019
ЗНО 2019

Нагадаємо, що в Україні стартувала реєстрація на ЗНО, а разом з нею стартувала "кампанія нервових зривів" у випускників та їхніх батьків

ЗНО на 200 – хоча і звучить недосяжно, втім це цілком реально. Кольорові маркери, наліпки з головними правилами, самодисципліна, чи все ж репетитор? Випускники, які у попередні роки за незалежне зовнішнє тестування отримали максимально можливі бали, розповіли у інтерв'ю "Сніданку з 1+1" як організувати свою підготовку.

Їхні поради допоможуть трошечки вгамувати пристрасті, а досвід, можливо, комусь допоможе досягти таких же високих результатів.

абітурієнти
абітурієнти

Як повідомляв портал Знай.ua, у Міністерстві освіти змінили правила ЗНО у 2019 році.

Результати ЗНО випускників одинадцятих класів підуть в атестат замість підсумкового іспиту. Школярам обов'язково доведеться написати тест з української мови та літератури, але не математики: замість неї можна вибрати історію України. Третім предметом може стати біологія, географія, фізика, хімія, іноземна мова.