Багато українців виїжджають за кордон, щоб заробити кошти для своєї сім'ї. Частіше - це чоловіки. Але в підсумку, виходить так, що гроші витрачаються зовсім не на те, що планувалося спочатку. Залишившись на тривалий час без сім'ї, кожен чоловік починає сумувати за жіночою ласкою. Про одну таку історію повідав і Дмитро з Ужгорода, який перебуває на заробітках у Чехії.

"Ми жили в гуртожитку... У сусідній кімнаті жили четверо одеситів. Вони кучкувалися між собою і поводились не так, як закарпатці. Наші сусіди були досить скупими, але дуже любили жінок. Не своїх дружин, а прекрасну стать в цілому. Коли після роботи ми йшли кудись на пиво, вони жадібно заглядалися на повій, але замовити якусь довго не наважувалися, бо жаліли гроші" - розповідає Дмитро.

Чоловік розповідає, що хоча земляки і скупилися на дороге задоволення, але все ж, вони знайшли вихід: замовили собі "дівчину по виклику" одну на чотирьох і більше того - на постійній основі.

Популярні новини зараз

Зеленський мало не розплакався, побачивши ось це: "Якийсь концтабір"

Пророцтво Ванги про кінець світу збулося, невблаганна Нібіру за хвилину окупувала Росію: фотофакт

Від трьох тисяч кожному: пенсіонерам роздадуть додаткові гроші у липні

Росія пішла в атаку з повітря, Фінляндія готує відповідь: почалася війна?

Показати ще

"...Обслуговувала їх дівчина безкоштовно! За це вони годували її і дозволяли в них ночувати. Вдень жінка йшла на роботу, займалася своїми справами, а на ніч приходила до українців в гуртожиток. Спали з нею вони по черзі. Дівчина не відмовляла нікому, нікого не зупиняла...". Дмитро не міг стримати своєї відрази. Адже хоч, як думали чоловіків, вони і заощадили, але чогось не замислювалися, що ділили постіль всі разом. Але найжахливішим було те, що дівчина за собою зовсім не стежила, від неї смерділо і частенько панночка бувала п'яною. Крім всього цього, вона також спала і з іншими чоловіками, але одеситів це зовсім не бентежило.

Чоловік з жахом згадує, що Сюзанна - а саме так звали дівчину - і  його намагалася спокусити.

"...Мені стало не по собі. Я не хотів нічого мати з жінкою, яку тут підгодували, як дворняжку, і яка зовсім за собою не доглядала. Вона ставала некерованою. Мені зовсім не хотілося з нею мати нічого. Я прямо говорив їй про це, але до неї не доходило. Коли вона вже почала зривати з мене одяг, я не стримався і голосно закричав: "Що ти хочеш? Іди від мене геть, монстре"..."

На крик заробітчанина збіглися сусіди і їм дуже не сподобався вчинок Сюзанни, але вигнати її вони не зважилися, так як було б важко знайти ту, яка тільки за дах над головою і їжу буде згодна виконати всі забаганки.

Через тиждень закарпатець повернувся додому, а його друзі, які також ділили квартиру з одеситами розповідали, що дівчина і до них намагалася приставати, але ніхто не захотів мати з нею нічого спільного. 

Нагадаємо, що українки показали пекельні муки заробітчан в Італії

Раніше, портал Знай.ua повідомляв, що українці потрапили в рабство за кордоном