Коли жінка дізналася про смерть свого чоловіка Ігоря Малашенка в Іспанії, журналістка захотіла бути похованою разом з коханим.

Божена Ринська стала черговою зірковою гостею Ксенії Собчак в її авторській передачі "Обережно, Яма!". Телеведуча прийшла до журналістки з букетом троянд, а та, одягнена в квітчасте зелене плаття і з новою зачіскою провела її по великій квартирі, в якій донедавна мешкала з Ігорем Малашенко.

К вопросу о том, вышла ли я замуж по расчету. Люблю ли я Игоря. Посмотрите, какой был Игорек, когда он признался мне в...

Geplaatst door Bozhena Rynska op Donderdag 14 februari 2019

Вона показала гламурній блондинці колекцію ваз, сервізів, картин. При цьому Божена зізналася, що незабаром від багатьох речей їй доведеться позбутися, щоб якось прожити. Ігор Малашенко нічого їй не залишив.

Популярні новини зараз

Хустка на плечі й кросівки: український лоукостер SkyUp змінює форму через скарги персоналу

Справжні імена та прізвища Дантеса, Саніної, Джамали, Тіни Кароль: Камалія "порвала" всіх

Настя Каменських загіпнотизувала формами в "дірявих" колготах: "Ідеальна фігура"

Олена-Крiстiна Лебідь приголомшила зізнанням про жорстоке побиття: покинув на підлозі в калюжі крові

Показати ще

"Спадок все належить їм", – ухильно пояснила Ринських, мабуть, маючи на увазі дітей Малашенко.

Вона зазначила, що оскаржувати заповіт не буде.

Під час ефіру з'ясувалося, що Божена та Ігор спали в різних ліжках.

"Тому що Ігор хропів, як корабельний ревун, і мені доводилося тікати", – зізналася журналістка.

Незважаючи на жвавість, з якою вона розповідала про своїх колекціях, про покійного чоловіка Божена говорила з грудкою в горлі і то і справа наворачивающимися сльозами. Кілька разів вона ридала.

Ринських зізналася, що коли дізналася про смерть Малашенко в Іспанії і приїхала туди, то з горя зробила спробу самогубства. На щастя, її знайшли. Божену супроводжували тітка і Олександра Вертинська. Журналістку швидко доставили в реанімацію, де медики відкачали її.

"Ти справді хотіла?.." – обережно запитала Ксенія Собчак. "...І хочу. І досі хочу. Ти говориш про красиву квартиру. А я не бачу цієї краси. Я не відчуваю смаку продуктів. Хочу до Ігоря, от і все", – сумно сказала Божена Ринський і заплакала.

Нагадаємо, мудрий священик розповів, що необхідно робити виходячи з дому. Він повчав своїх онуків, наставляв їх, розповідав їм про своє життя і уроки, які засвоїв з неї.

Як повідомляв Знай. ua, священика зарізали прямо під час служби на очах у десятків парафіян. Злочинці спочатку повалили його на землю, а потім почали наносити удари ножем, і все під час меси.

Знай. ua писав, що священик заколов собаку на очах у прихожан і почав пожирати її заради "безсмертя".