Кабмін прийняв постанову Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яка покликана поліпшити умови ведення бізнесу в Україні і підвищить позиції нашої країни в рейтингу Doing Business, про що стало відомо з повідомлення прес-службі уряду.

Зокрема, документ передбачає:

  • більш простий процес приведення статутів існуючих ТОВ відповідно до закону «Про товариства з обмеженою відповідальністю». Зазначається, що реєстрація ТОВ займе всього лише три хвилини, і засновники зможуть онлайн вибирати тип статуту;
  • введення єдиного, прозорого і дружнього для бізнесу порядку присвоєння поштових адрес об'єктам будівництва, а також нерухомого майна;
  • банки будуть отримувати інформацію з державних реєстрів щодо осіб, які звернулися для оформлення кредитів. Це посприяє зниженню ризиків для банку, а також і вартості кредитування;
  • запуск нового електронного сервісу для реєстрації готовності об'єкта будівництва та введення його в експлуатацію. Це дозволить мінімізувати особистий контакт забудовника з чиновниками;
  • спрощення імпорту автозапчастин;
  • вдосконалення екологічного контролю.

Крім того, в Україні буде контролюватися скидання вод, які містять забруднюючі речовини у відповідності з вимогами Митного кодексу, що дозволить знизити рівень корупції в екологічній сфері.

Популярні новини зараз

Ксенія Мішина показала, як переживає розрив з Олександром Еллертом: "Викликає страх"

Хто Могила, а хто Жмур: справжні прізвища Каменських, Дантеса, Анатоліча, Кароль та інших зірок

Ведуча "Орла і решки" Мішель Андраде показала свої принади на всю країну: "Одягайте її пристойніше"

Ірина Горова показала чоловіка, який підкорив її серце після Потапа: Настя Каменських закохається

Показати ще

Перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов стверджує, що бізнес-клімат в Україні складається з великої кількості невеликих рішень, які в сумі забезпечують суттєвий результат, а одним з основних завдань для поліпшення бізнес-клімату є зниження безпосереднього контактування чиновників і бізнесу.

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що Томенко прокоментував передвиборну кампанію і висловив жаль з приводу того, що головний пост нашої країни мало не "виставляють на аукціон".

Як повідомляв портал "Знай.uа": експерт підтвердив той факт, що Кабмін під тиском Ляшка визнав борги перед працівниками бюджетної сфери, що говорить про жахливу роботу уряду.

Також "Знай.uа" писав, що з 1 квітня для українців, в сім'ях яких більше трьох дітей, почнеться виплата по 1700 гривень на кожну дитину.