Один із бойовиків Путіна, які воюють проти українців на Донбасі, похизувався історією своїх звірств на окупованій території.

бойовик "ЛДНР"
бойовик "ЛДНР"

Про це повідомляє Рoliteka.

У повідомленні йдеться, що цинізм найманців Путіна не знає кордонів. Так у мережі з’явилося відео, де черговий "орк" із явною насолодою розповідає, як вбивав українських солдат і як воював на Донбасі.

Про це стало відомо з публікації у Twitter користувача @ herooftheday10 на його особистій сторінці. Шокуючий допис швидко поширився соціальними мережами.

"Орк розповів, як вбивав українців і сам був поранений. А ще додав, що його лікували в Санкт-Петербурзі, польова хірургія. Ну ясно, що громадянська війна в Україні. Багато загинуло, з боків дремів і мізків, теж загинули, але землю вони відстояли. Це вони так в Україні прагнуть з мертвечуком?", – написав автор у коментарі до відео.

Користувачі мережі взялися активно коментувати пост.

"Шкода не здох мразь", "шкода, що мороз слабкий був – ти гідний градусів 45 на всю ніч, щоб не отколупаться від льоду, мразь", "Ми тут філософію розводимо, а між тим Вітька рулить, Так, що робити будемо?", - пишуть розлючені українці.

Нагадаємо, представники групи "Інформаційний супротив" отримали радіоперехоплення розмови бойовика "К" з іншим окупантом.

бойовики
бойовики

Ось уже протягом кількох місяців кремлівські терористи на Донбасі несуть значні втрати, в чому вони, не приховуючи свого жаху, звинувачують новітнє озброєння, яким забезпечили українську армію, про що повідомляє ONLINE.UA. Варто також відзначити, що самі окупанти скаржаться на брехню російських пропагандистських каналів, де до сих пір розповідають, що українські військові воюють "ломом".

Як повідомляв раніше Знай.ua, українські військові окреслили ситуацію на території тимчасово окупованого Донбасу за останні декілька місяців.

Також Знай.ua писав про те, що 30 березня російські окупанти не менше 6 разів обстріляли позиції українських воїнів.