Пенсійна реформа в Україні повноцінно запрацює в уряді обіцяють, що з 2021 року пенсійна реформа запрацює на повну. Виплати українці зможуть отримати за накопичувальною системою.

Про це йдеться в законопроекті Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку.

злидні

Через два роки в Україні запустять другий рівень пенсійної реформи. Він передбачає, що працюючі українці повинні будуть віддавати спочатку 2%, а потім додаючи щороку по 1%, і так до 10% своєї заробітної плати.

Ідея пенсії другого рівня полягає в тому, що людина сама заробляє собі на пенсію в майбутньому. Така реформа, за словами голови НКЦПФР Тимура Хромаєва, гостро необхідна нашій країні.

Популярні новини зараз

Маски назавжди, щеплення для дітей і "примарний" імунітет: вчений розвінчав популярні міфи про коронавірус

Китайський вірус в Україні "гасне" разом з першими заморозками: статистика МОЗ на 26 вересня

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

пенсіонери

Ці платежі на рахунок своєї пенсії будуть обов'язковими. Залучені кошти будуть накопичуватися на особових рахунках власників і управлятися незалежними від уряду фахівцями.

Модель пенсійної системи, яка діє в Україні зараз, передбачає, що державна (солідарна) складова пенсії буде однаковою для всіх і буде забезпечувати лише прожитковий мінімум, а все інше кожен українець повинен буде заробити собі сам, відкладаючи щомісяця певний відсоток своєї зарплати на накопичувальний рахунок.

старість

В НКЦПФР вважають, що накопичувальна частина пенсії буде становити близько 70% сукупної пенсії.

Нагадаємо, уряд перегляне прожитковий мінімум. З липня 2019 українські пенсіонери отримають більше.

Як повідомляв портал Знай.ua, новий закон про прописку дозволить українцям реєструватися за місцем проживання без згоди власників квартири/будинку.

Також Знай.ua писав про те, що Польща влаштує велику чистку серед українських заробітчан. Нелегалів відправлять додому.