Співробітниками Вармінсько-Мазурського відділення прикордонної служби, у північно-східній частині Польщі, ретельно контролюються легальність працевлаштування іноземців. Зокрема, це стосується українців, пише Політека.

У першому кварталі поточного року службовці провели понад 80 таких інспекцій. Результати перевірок показали, що майже 180 іноземців, переважно громадян України - працювали нелегально. Більшість таких випадків було виявлено в Ольштинському, Мронґовському і Елцькому повітах.

Українці працювали на будівництві, на виробничих підприємствах, в промисловому та громадському харчуванні. Близько тридцяти підприємців виявилися в суді, їх оштрафували на 70 тисяч злотих.

Крім того, співробітники Прикордонної служби наклали на них понад 40 штрафів на суму більше 9000 злотих. Штрафи стосувалися, в першу чергу, невиконання обов'язків компетентних органів про працевлаштування іноземців.

Популярні новини зараз

21 вересня Різдво Пресвятої Богородиці: які чудеса можуть збутися та про що просити в молитві

Вікторія Булітко з Дизель шоу описала своє життя без камер: дівич-вечори і помідори

Відверта Тіна Кароль поділилася планами на переїзд з України: "Хочу пожити в…"

Домашнє вино з рису та варення: оригінальний рецепт п'янкого напою всього з 3 складників

Показати ще

Варто зазначити, що співробітники Прикордонної служби оштрафували українців на суму більше 9000 злотих, "на гроші" потрапили понад 40 українців. Штрафи стосувалися, в першу чергу, невиконання обов'язків компетентних органів про працевлаштування іноземців.

Цікаво, що за інформацією фінансових фахівців, Україна зайняла лідируюче місце по висхідним грошовим переказам в регіоні, обігнавши Киргизстан, Таджикистан, Узбекистан і Росії.

Нагадаємо, влада зазирнула до кишень заробітчан: набігли рекордні суми, стільки удома не світить. Заробітчани у минулому році досить потужно наповнили Україну грошима. Так, за 2018 рік обсяги грошових переказів в Україну склали 14 мільярдів доларів. Даний показник на 19% перевищив цифри 2017 року.

Також портал Знай.ua писав, що зробити свідомий вибір і не "подарувати" свій голос: масові черги українців перед виборами показали у мережі, єдині як ніколи.