Згідно даних опитування Київського міжнародного інституту соціології, 68,7% українців хотіли б, щоб дебати між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським відбулися напередодні другого туру виборів. Про це свідчать цифри.

Так, 41,9% українців переконані, що дебати між кандидатами обов'язково повинні відбутися, ще для 26,7% дебати є бажаними, але не обов'язковими.

Чверть респондентів - 24,7% переконані, що дебати не потрібні, а 6,6% не визначилися зі своєю позицією або відмовилися відповідати.

Згідно даних, 50,6% українців думають, що у разі участі в дебатах Зеленського він буде щирим на них, не вважають так - 28,4% (ще 21% не визначились або відмовилися відповідати).

"Зате у разі участі Порошенко 19,3% вважають, що він буде щирим на дебатах, не вважають так - 63,1%, не визначилися або відмовилися відповідати - 17,7%", - підкреслили соціологи.

14,9% українців впевнені, що дебати будуть визначальними для їх вибору: вони визначаться, за кого голосувати саме судячи із результатів дебатів.

"Ще 25,3% стверджують, що результати дебатів є скоріше важливими для них: вони будуть враховувати результати дебатів, але є й інші важливі питання, на підставі яких приймається рішення, за кого голосувати у другому турі. 51,3% респондентів відповіли, що дебати не є важливими для вибору, за кого голосувати. Ще 8,4% не визначилися з вибором або відмовилися відповідати", - зазначають соціологи.

З 9 по 14 квітня 2019 року КМІС провів всеукраїнське опитування, використовувався метод особистого інтерв'ю. Соціологи опитали 2 004 респондентів, які мешкають у 129 населених пунктах усіх регіонів України, окрім  тимчасово окупованого Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 2,8%. До речі, другий тур виборів пройде 21 березня 2019 року.

Нагадаємо, що Саакашвілі дав Зеленському термінову пораду: "знищувати одразу".

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Зеленського розповіли, хто увійде в команду "Слуги народу": Лукаш за бортом, Данилюк - не міністр.

Також "Знай.uа" писав, що українці винесли вердикт Порошенку: "Це не урок, а виключення зі школи за погану поведінку".