У Пенсійному фонді України заявили, що середня заробітна плата в нашій країні в лютому склала майже 8,4 тисячі гривень, про що пише Хвиля.

В повідомленні фонду говориться: "Затверджено за лютий 2019 року показник середньої заробітної плати, з якої сплачено страхові внески та яка відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" враховується для обчислення пенсії". Крім того, наголошується, що показник середньої заробітної плати в Україні для нарахування пенсії становить 8 328 гривень 77 копійок.

Гроші

Варто нагадати про те, що українці все активніше змінюють свої пенсії на інший вид виплат, при цьому експерти розповіли, як отримати більші соцвиплати і як обрати більш вигідні. Потреба переходу може виникати згідно з тим, що виплати призначаються громадянам країни за віком, по інвалідності або за нагоди втрати годувальника, і вибір іншого варіанту може бути більш кращий для українців.

Гроші

Популярні новини зараз
Світла немає, а вуличні ліхтарі сяють навіть вдень - столична влада пояснила причину Ці Знаки Зодіаку вже зараз отримають у житті все, що хотіли: кому дуже пощастило Як уберегти новий холодильник від постійних відключень світла: запам'ятай ці правила Газові прилади доведеться відключити: "Газмережі" застерегли кожного споживача
Показати ще

У Пенсійному фонді з цього приводу сказали: "Згідно ст. 10 Закону України № 1058-IV від 09.07.2003 "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" особі, яка має право на різні види пенсій (за віком, по інвалідності, за нагоди втрати годувальника), призначається один із цих видів пенсії за його вибору. При цьому власним бажанням можна змінити вид пенсії. Для того, щоб з'ясувати доцільність переходу з одного виду пенсії на інший, потрібно звернутися в управління Пенсійного фонду, що виплачує пенсію".

Гроші

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що субсидіанти, які отримують пільги на оплату компослуг "живими грошима", отримають їх у квітні і травні. А ось влітку запрацює інша система. В уряді повідомили, що українцям замість грошей на руки субсидії будуть видаватися у вигляді доплат до пенсій або "живих" грошей в Ощадбанку.

Як повідомляв портал "Знай.uа": міністр фінансів Оксана Маркарова заявила, що головними ризиками для економіки України зараз є політична невизначеність, а також макроекономічні ризики.

Також "Знай.uа" писав, що в I кварталі 2019 року українські підприємці поліпшили свої прогнози щодо темпів зростання економіки протягом наступних 12 місяців.