Всі бронежилети, які і до цього часу поставляються в ЗСУ, пробиваються наскрізь при намоканні противоосколочного бронепакета, про що заявив директор компанії "Балістика" Олександр Довгий.

Апдейт: Мені повідомили, що на завтра запланована прес-конференція в ГУРСМЗ МО з приводу піднятих питань. Чекаємо на...

Geplaatst door Oleksandr Dovhyi op Maandag 22 april 2019

Він зазначив: "Ми не піднімали шум з цього питання, так як у проекті ТУ на новий бронежилет, який вже третій рік розробляє ГУРСМЗ ВСУ, цей недолік був врахований і була розписана методика його виявлення. Але між першим і другим туром виборів всі напрацювання були знищені, і були прийняті нові ТУ А01ХЈ.29423-002:2019 від 17.04.2019. В цих ТЕ з 44 сторінок чітко прописаних вимог до конструкції залишилося тільки 18 сторінок з зовсім іншим змістом і вимогами, які повністю прописані на вимогу монополіста "Темп-3000", про що свідчить їхня позиція на нараді, і велика кількість скарг від них по розробці ТУ на новий бронежилет. Фактично робота Головного управління розвитку і супроводу матеріального забезпечення ЗСУ за три роки була помножена на нуль".

Українські військові

Довгий заявив, що під час наради 26 березня 2019 року робоча група підтримала інший документ, про що свідчить протокол наради №18 від 26 березня 2019 року. Також на сайті МО був розміщений проект документа ТУ А01ХЈ.29423-002:2019. Але, як зазначає експерт, вже через два тижні без жодних обговорень з'явився абсолютно інший документ, в якому немає вимог до вологостійкості, проте з'явився пункт про термостійкість при 180 градусах з посиланням на стандарт, який "не має ніякого відношення до бронежилетів, і в принципі навіть не модулює реальної ситуації, оскільки температура несумісна з життям людини".

Українські військові

На закінчення Довгий сказав: "Я розумію, що після першого туру зрадники і корупціонери почали тікати з човна і намагаються наостанок під шумок виборів протягнути все, що можуть. Але я сподіваюся, що президент Петро Порошенко та заступник секретаря РНБО України Сергій Кривонос не дадуть цьому статися. Тому що за цим рішенням стоять життя і здоров'я всіх наших захисників".

Нагадаємо, раніше наголошувалося, що уряд утвердив параметри весняного призову в армію солдатів - строковиків.

Як повідомляв портал "Знай.uа": у Збройних силах України вирішили ввести нову медаль - "За поранення".

Також "Знай.uа" писав, що в Одесі на Кіностудії імені Олександра Довженка показали документальну стрічку "Крим. Оточені зрадою".