Колишній власник Приватбанку Ігор Коломойський пішов по судах. Він подав уже п'ять нових позовів до Господарського суду тільки 19 квітня, в тому числі - на Нацбанк і на ПриватБанк.

У позовах оспорюються п'ять кредитних договорів і його особисте поручительство за ними. Перші слухання пройдуть в суді 10, 22 і 23 травня

На думку юристів, таким чином Коломойський хоче підстрахуватися після рішення Печерського суду, яке розірвало договір особистої поруки екс-власника за кредитами рефінансування, виданих ПриватБанку НБУ на суму 9,2 млрд грн.

Ігор Коломойський

Як повідомляв раніше Знай.uа колишній співвласник "Приватбанку" Ігор Коломойський заявив, що йому все одно, як скасування націоналізації банку вплине на операційну діяльність фінансової установи.

Популярні новини зараз

Разумков показав красуню-дружину, з якою живе вже 17 років: "Я тебе дуже кохаю, спасибі за малюків"

Аліна Гросу кардинально змінила зовнішність: "Ніби 10-річна дитина"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Ігор Коломойський
Ігор Коломойський

"Я не керую "Приватбанком", тому мені все одно. Сподіваюся, що поки ніяк (не вплине скасування націоналізації на операційну діяльність "Приватбанку", - ред.)", - сказав Коломойський в інтерв'ю.

Правда, бізнесмен переконаний, що нинішній менеджерський склад банку піде під суд. Передає Економічна правда".

Крім того, бізнесмен заявив, що нинішнє керівництво "Приватбанку" противозакнно витрачає державні кошти. Маються на увазі витрати на аудиторів, юристів і розслідувачів, які мали місце під час судового процесу.

Знай.uа писав про те, що Окружний адміністративний суд Києва виніс ще одне рішення на користь Ігоря Коломойського по справі про націоналізацію ПриватБанка.