Середня зарплата працівника підприємств, установ та організацій в Україні 2019 року становить 10237 гривень.

У порівнянні з березнем минулого року зарплата збільшилася ан 22 відсотки.

Передає Хвиля.

Зарплата
Зарплата

Передає Держстат.

Популярні новини зараз
В Україні пенсіонерам "дозволили" не платити за доставку газу: деталі важливої ​​заяви ДПС вже готова списати ваші гроші: кому готуватись до примусового стягнення Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку З 1 травня доведеться виживати без допомоги: кому перестануть виплачувати субсидію
Показати ще

Відомство стверджує, що зарплата, враховуючи інфляцію, зросла на 12,5 відсотків.

найвищу зарплату в березні зафіксували в Києві 16207 гривень, найнижчу — в Чернівецькій області, вона коливається в районі 7437 гривень. У більшості областей розмір зарплати знаходиться в межах від 7000 до 9000 гривень.

Зарплата
Зарплата

Найбільша зарплата у працівників сфери фінансової і страхової діяльності. Вона становить 20453 гривень, найнижча – у працівників охорони здоров'я, її розмір становить 6750 гривень.

Варто нагадати, що Пенсійний фонд України розробив портал електронних послуг, що спростить отримання українцями інформації та консультацій з багатьох питань. Зокрема, нововведення допоможуть громадянам дистанційно отримувати послуги з питань пенсійного забезпечення.

Користувачі веб-порталу зможуть прямо з дому відправити заявку на призначення або перерахунок пенсії, а також перевести пенсію з одного виду на інший. Сидячи вдома можна буде замовити потрібну довідку або записатися на прийом до фахівця.

Зареєструватися на веб-порталі можна одним із двох способів:

  • при особистому зверненні до установи Пенсійного фонду з подачею заяви про реєстрацію;
  • за наявності особистого цифрового електронного підпису, тобто електронного ключа.

Працювати в системі можна за допомогою логіна і пароля, однак у цьому випадку портал тільки прийме заявку від людини, а безпосередньо послугу доведеться отримувати у відділенні фонду, після пред'явлення паспорта і ідентифікаційного коду.

Повний перелік онлайн-послуг ПФУ доступний тим, хто отримав електронний цифровий підпис (ЕЦП).

Нагадаємо, Депутатські доходи позбавили українців сну

Як раніше повідомляв "Знай.ua", Українцям роздадуть додаткові гроші у травні

Також Знай.ua" писав про те, що Як довести рівень зарплати в разі втрати документів