У Польщі розпочнуть жорсткі перевірки найманих робітників і інших країн. Не оминуть перевірки і українців.

Про це повідомляє "Українаonline".

Співробітники Вармінсько-Мазурського відділення прикордонної служби, у північно-східній частині Польщі, контролюють легальність працевлаштування іноземців, зокрема українців.

заробітчани

Від початку 2019 році спеціальні комісії здійснили вже понад 80 таких інспекцій.

Популярні новини зараз

Можуть "задушити": до медуз і бліх в Азовському морі додалися "зарості" водоростей

Вєрку Сердючку спіймали на корпоративі у Львові: у вишиванці і виключно українською мовою

Руслан Євдокименко показав дорослу онуку Софії Ротару: "Неймовірні"

Лоліта Мілявська показала рідкісні кадри з донькою, яку залишила в Україні: "Мовчання - золото"

Показати ще

Перевірки показали, що майже 180 іноземців, переважно громадян України, які працювали нелегально. Більшість таких випадків було виявлено в Ольштинському, Мронґовському і Елцькому повітах.

трудові мігранти

Українці працювали в будівництві, на виробничих підприємствах, в промисловому та громадському харчуванні. Тридцяти підприємців виявилися в суді, їх оштрафували на 70 тисяч злотих.

Крім того, співробітники Прикордонної служби наклали на них понад 40 штрафів, що в загальній сумі склало понад 9000 злотих. Штрафували у першу чергу роботодавців за те, що вони порушували чинне законодавство щодо легального працевлаштування трудових мігрантів.

Дивіться: Заробітки в Європі очима українців

Нагадаємо, в українських відомствах шукають спецалістівпрофесій майбутнього.

Як повідомляв портал Знай.ua, про відомого діджея зняли фільм. Життя та професію хлопця увічнили у стрічці "Авічі: Правдиві історії".

Також портал Знай.ua писав про те, що, українські заробітчани подалися підкорювати нові горизонти. Польща більше не вабить. Щодо заробітків, то найбільші зарплати пропонує Німеччина та Ізраїль, особливо багато вакансій з'являється у літній період.