Вже в наступному році «Київводоканал» планує підвищити тарифи на воду у столиці. У компанії заявили, що до 2020 встановлять тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва в розмірі 25,13 грн (у т. ч. ПДВ 4,19 грн) за 1 куб. м, з них: 14,04 грн (у т. ч. ПДВ 2,34 грн за 1 куб. м водопостачання та 11,09 грн (у т. ч. ПДВ 1,85 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Варто відзначити, що для жителів багатоповерхівок тариф на послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення буде в розмірі 27,49 грн (у т. ч. ПДВ 4,58 грн), з них: 15,35 грн (у т. ч. ПДВ 2,56 грн) за 1 куб. м водопостачання та 12,14 грн (у т. ч. ПДВ 2,02 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Також повідомляється, що на 2019 рік тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів Києва встановлено в розмірі 20,37 грн (у т. ч. ПДВ 3,39 грн) за 1 куб. м, з них: 10,81 грн (у т. ч. ПДВ 1,80 грн) за 1 куб. м водопостачання; 9,56 грн (у т. ч. ПДВ 1,59 грн) за 1 куб. м водовідведення.

При цьому тариф на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) встановлено у розмірі 21,75 грн (у т. ч. ПДВ 3,62 грн), з них: 11,54 грн (у т. ч. ПДВ 1,92 грн) за 1 куб . м водопостачання; 10,21 грн (у т. ч. ПДВ 1,70 грн) за 1 куб. м водовідведення.

Популярні новини зараз
Катя Лозовицька розповіла про бруд на шоу "Холостяк", шкода тільки Топольського: "Я вперше заплакала" путін придумав "геніальний" план із захоплення України: захоплення не тільки влади, а й "чистка" українського народу Без каші не залишимося: в Україні оновили ціни на соняшникову олію, гречку та курячі яйця Пониклий Потап заговорив про Настю Каменських, українці запідозрили неладне: "Розійшлися?"
Показати ще

У свою чергу генеральний директор «Київводоканал» Дмитро Новицький уточнив, що в наступному році вартість використаної води будуть розділяти на всіх мешканців багатоквартирного будинку. Щоб не платити за воду, яку без урахування використовували сусіди, Новицький рекомендує виявляти недобросовісних споживачів і повідомляти про них у компанію.

Нагадаємо, що з 1 травня у кожній області України діє різна ціна на газ для населення. Таке рішення для АТ "Укртрансгаз" прийняла НКРЕКП.

Як повідомляв портал Знай.uа, уряд та компанія "Нафтогаз" нахабно кинули українців і готуються в черговий раз підняти ціну на блакитне паливо для населення. Про це заявив журналіст Олександр Дубинський.

Також портал Знай.uа писав, що "Нафтогаз" після рішення Кабінету міністрів переглянув тариф на газ для простих українців. Згідно з новими тарифами, за кожен куб доведеться платити 8,247 грн.