У середу, 22 травня, на засіданні Кабінету міністрів були внесені зміни у Порядок проведення верифікації і моніторингу пенсій, допомог, пільг, субсидій, інших соціальних виплат. Про це повідомляється у відповідному документі.

Згідно з постановою, Мінфін зможе отримувати інформацію, яка впливає на визначення права на отримання і розмір таких виплат, у тому числі персональні дані. Цю інформацію зобов'язані будуть надати органи, які здійснюють державні виплати та інші державні органи; банки; фонди страхування; установи, організації та підприємства, що входять до сфери управління державних органів, які є власниками, розпорядниками та/або адміністраторами автоматизованих інформаційних систем, реєстрів, баз даних інформації про реципієнтах.

Популярні новини зараз
Яку техніку не можна заряджати від автомобільного акумулятора: причини та наслідки помилок Як не "вбити" свій телефон взимку: чого не можна робити з гаджетом у холоди та морози Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Солодкі рогалики до чаю за лічені хвилини: ідеальний рецепт, коли обмаль часу на приготування
Показати ще

Нагадаємо, дитячі фото Зеленського розчулили українців.

Раніше Знай.uа повідомляв, Зеленського поставили на рівень Грібаускайте.

Також Знай.uа писав, українцям пообіцяли підвищити пенсії.