У суботу, в перший день літа в Україні оголосили штормове попередження, в ряді областей країни очікуються грози і град.

Цю інформацію повідомили в Укргідрометцентрі.

"1 червня в Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Одеській областях грози, місцями град і шквали 15-20 м/с (І рівень небезпеки жовтий)". відзначили синоптики

У суботу, 1 червня в Києві очікується мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +16…+18 градусів, вдень +25…+27 градусів.

Популярні новини зараз
Гороскоп на тиждень 4-10 серпня для всіх знаків Зодіаку: терпіння Львів, напруга Скорпіонів та перемога Риб Припинення відстрочок від мобілізації: перевірте "Резерв+" після цієї дати Нові правила мобілізації: хто з ухилянтів більше не сховається вдома Україну охопив спалах небезпечної хвороби: лише у столиці – понад 150 заражених
Показати ще

Нагадаємо, що любителів пікніків попередили, що цього літа кліщів буде більше, ніж зазвичай. Лікарі сказали, як себе гарантовано захистити.

Як повідомляв Знай.uа, погода на літо змусить українців забути про довгоочікувану відпустку. Літо в 2019 році буде в цілому теплим, а іноді навіть спекотним.

Також Знай.uа писав, що відомий синоптик Леонід Горбань дав неприємний прогноз на початок літа. Згідно його прогнозу дійсно жарко стане тільки 6-7 липня.