Зоозахисна організація Відкриті Клітки Україна кидає виклик міжнародному ритейлеру Ашан, щоб він показав, як насправді живуть кури на фермах з виробництва яєць в Україні.

Активісти вимагають від Ашан надати правдиву інформації про життя птахів у клітках в Україні. Цього тижня у Газеті по-Українськи вийшла реклама-заклик до ритейлера перестати ховати від покупців правду.

Нові дослідження показали, що двоє з трьох респондентів не знають, яким чином виробляються яйця на фермах, звідки їх постачають на полиці Ашан Україна. Через це люди поставлені в умови, що вони купують яйця, які маркуються «наджорстокими» для французьких клієнтів тією ж мережею супермаркетів. Компанія вже заявила про відмову від яєць кліткового походження в усіх магазинах Франції, Іспанії, Італії, Польщі, та все ще продовжує продавати такі продукти в Україні.

Популярні новини зараз
5-річна дівчина народила здорового сина і вижила сама: батькове ім'я ретельно ховається По 3600 грн щомісяця на півроку: як українцям оформити державні виплати На українських дорогах знову зводять блокпости: кого торкнеться посилена "фільтрація" Розкішні маєтки в Європі, продаж російського вугілля фірмам з ЄС: як живе родина зрадника Миколи Азарова
Показати ще

«Ашан продовжує приховувати умови утримання курей на фабриках, котрі постачають йому яйця у магазини. Якщо б ми побачили кадри з таких виробництв, більшість з нас не хотіла б нічого мати спільного з такими тортурами» - каже Ліза Северіна, представниця Відкритих Кліток Україна.

Практика утримувати птахів на фабриках у клітках стає все менш поширеною у Європі, і вже сотні великих компаній заявили про політику cage-free.

Нагадаємо, що у Нью-Джерсі, США, незабаром попрощаються з цирками, які використовують у своїх виступах диких тварин.

Як повідомляв портал Знай.uа, у Кривому Розі поліцейський наштрикнув на вила бродячого пса. За фактом події було призначено службову перевірку.