Україна має запустити масовий прогрес у технологіях і озброєнні, тоді в НАТО зрозуміють, що така країна їм потрібна і самі захочуть прийняти її до себе. Про таке сказав екс-представник НАТО в Росії Гаррі Табах під час інтерв'ю Апострофу.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Гаррі Табах вважає, що треба зробити так, аби не Україна захотіла, а щоб НАТО захотіло прийняти її. При цьому американський офіцер порадив, як це можна зробити. Йдеться про початок значного прогресу в Україні. Це стосується і технологій, і сучасного озброєння.

"В Україні достатньо мізків і достатньо досвіду, досить людей, які зацікавлені це зробити. Але, знову ж таки, корупція, вічні хвороби. Якщо від них вилікуватися, хоча б трохи, і почати розвиватися, то НАТО скаже: нам потрібна така країна, як Україна, давайте зробимо виняток по Криму або виключення ще по якимось територіям, і домовимося", - вважає Гаррі Табах.

Популярні новини зараз

Тарифи на світло у серпні: скільки українці заплатять за новими розцінками

Головне за день четверга 18 липня: таємна зустріч Зеленського, ганьба Порошенка і яйця Ляшка

Неадекват намагався спалити сотні дітей живцем, кричав і поливав бензином: кадри не для слабкодухих

Зеленський жорстко зчепився зі скандальною чиновницею: "Карамельку рошенівську витягни"

Показати ще

За його словами, впродовж останніх п'яти років Україні вдалося досягти вже багато чого, в тому числі й у військовій сфері. До того ж, може йтися і про часткове членство в НАТО, зауважив американський офіцер.

"І необов'язково бути повноцінним членом НАТО, можна бути членом Альянсу з якихось окремими пунктами. НАТО вже стало величезною імперією, величезним конгломератом, тому весь час відбуваються якісь зміни, вносяться якісь поправки. За останні п'ять років Україні вдалося багато чого домогтися, в тому числі і у військовій сфері, тому - все можливо", - підкреслив представник НАТО.

Нагадаємо, що найкращі танкісти показали українську міць: це треба побачити, епічні кадри.

Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ викрила банду пропагандистів, які формували так звані "паспорти регіонів" та активно вели агітацію в соцмережах. Всі ці дії наносили шкоду безпеці країни.

Також портал "Знай.ua" писав, що українські герої за крок від перемоги, рідну землю виривають по клаптику.