Державна компанія "Енергоатом", на яку урядом покладені спецобов'язки(PSO) по забезпеченню стабільних тарифів для населення (та недопущення їх зростання), готова брати участь у розробленої Кабміном моделі PSO. Таку думку директор "Енергоатом-Трейдинг" Сергій Бедін висловив у середу 19 червня під час круглого столу "Зворотний відлік до нового ринку електроенергії в Україні", організованого USAID.

"Існують економічні моделі, де все було прораховано, де були встановлені такі граничні обсяги електроенергії, які ми повинні продати на тому чи іншому сегменті на спецаукціонах. Ми, як державне підприємство, підпорядковане Кабінету міністрів, просто зобов'язані виконувати рішення наших органів управління. От і все", - зазначив Сергій Бедін.

Нагадаємо, згідно із законом "Про ринок електроенергії", з 1 липня 2019 року в Україні починає роботу оптовий ринок електроенергії. У відповідності з зобов'язаннями перед Європейським Енергоспівтовариством, Україна повинна імплементувати положення Третього енергопакету ЄС, мета якого провести лібералізацію ринку електроенергії та стимулювати розвиток конкуренції серед постачальників електроенергії.

Популярні новини зараз

Гучне весілля лише для піару? У мережі обговорюють розлучення Каменських і Потапа, спливли дивні фото

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

"Я спостерігав крах": колишній радянський розвідник заговорив про повернення Криму - "найбільший страх Путіна"

Зеленський підписав надважливий указ для кожного українця: "Це реально зробити за три роки"

Показати ще