В Україні збираються збільшити розмір грошової допомоги при народженні дитини. Мова йде про одноразову підтримку держави молодим матерям.

Про це повідомляє "rayonka.com".

Відповідний документ внесли на розгляд Верховної Ради 21 червня.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз
"Мали б совість": абонент поскаржився, що Vodafone здирає по 200 гривень за "безкоштовну" заміну сім-картки Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Ваших дітей зупинятимуть на вулиці та відправлятимуть до ТЦК: юрист назвав наслідки нового закону Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців
Показати ще

"Внаслідок складної економічної ситуації було прийнято Закон України "Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні" від 27.03.2014 р. диференційований підхід до виплати допомоги при народженні дитини було скасовано й визначено єдину суму виплати при народженні дитини, незалежно від черговості народження цієї дитини – 41280 гривень. Запропонований до розгляду законопроект пропонує відновити диференційований підхід до виплати допомоги при народженні дитини й поставити розмір відповідної допомоги в залежності від того, якою по черговості народилася відповідна дитина", – ідеться в пояснювальній записці.

Отже, у новому законпроекті передбачено виплати в сумі 50 тисяч гривень після народження першої дитини.

З народженням другої дитини розмір грошової допомоги пропонується збільшити до 75 тисяч гривень.

А з народженням третьої та наступних дітей - виплата складе 100 тисяч гривень.

Після виплати першої суми в розмірі 14 000 - за першу дитину, 21 000 -за другу та 28 000 - зе третю, решту суми розіб'ють на щомісячні виплати протягом трьох років.

Нагадаємо, з 1 липня в Україні підвищаться різні соцвиплати. Хто та скільки отримає?

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Мінсоцполітики повідомили, що українські пенсіонери мають право змінити вид пенсійних виплат.

Також портал Знай.ua писав, що Пенсійний фонд показав, скільки виплат по субсидіях отримали українці у 2019 році.