З 1 липня в Україні буде скасований нічний недорогий тариф на споживання електроенергії для населення.

Про це повідомляє  "golos.ua".

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Споживання електроенергії протягом дня нерівномірне. В пікові години навантаження на електростанції значне і перевищує допустимі норми. Диференціація на нічний і денний тариф повинна була мотивувати населення та промислові підприємства використовувати потужні електроприлади з 23:00 до 07:00, тобто в період, коли ТЕЦ працює практично вхолосту і виникає надлишок електрики.

Зокрема, нещодавно з'явилася інформація, що регулятор розглядав можливість підняти для населення тарифи з 1 липня на газ на 10-15%, і на електроенергію на 150% ", - додав представник Президента України Зеленського.

Платіжки за комуналку
Платіжки за комуналку

Варто додати, що у 2019 році будуть підвищуватися тарифи і на тепло, гарячу воду і електроенергію.

Згідно з планом підвищення тарифів на комунальні послуги, в 2019 році гаряча вода подорожчає на 11,5%, як і опалення. Крім того, будуть внесені і структурні зміни в діючий тариф на тепло.

опалення
опалення

З 2019 року він буде містити дві складові: абонентської плати, її потрібно буде вносити цілий рік щомісяця, і змінного тарифу, який потрібно оплачувати тільки під час опалювального сезону.

Нагадаємо, відповідно до закону "Про ринок електроенергії" енергопослуги клієнтам в Україні будуть надавати дві різні компанії — оператор системи розподілу і компанія-постачальник електроенергії.

Як повідомляв раніше Знай.ua,  для киян можуть підвищити тарифи на гарячу та холодну воду.

Також Знай.ua писав про те, що українців чекає ще одне "покращення" у 2019 році.