З липня місяця українцям підвищать розмір соціальних виплат: пенсії, аліменти і т.ін.

Про це пише Politeka.

Цього року вперше здійснять перерахунок виплат тим громадянам, які отримують допомогу від держави, у тому числі і для пенсіонерів, у яких прожитковий мінімум дорівнює мінімальній пенсії.

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Як відомо, вже з 1 липня малозахищені категорії пенсіонерів, пільговики, особи з інвалідністю і ті українці, у яких є особливі заслуги перед країною, отримають невеликі добавки. Сума виплат вираховуватиметься у відсотках від пенсії.

Також збільшені виплати отримають громадяни, які мають до десяти прожиткових мінімумів для непрацездатних.

Популярні новини зараз

Полякова, Дорофєєва, Боржемська, Гросу, Саніна, Лижичко позмагалися за найкращу фігуру: "Битва сталевих пресів"

Зірка Холостяка описала "чоловіка мрії" і зізналася, хто злив пікантні знімки на проекті

Ольга Фреймут похвалилася люксовим автомобілем, мріяла з дитинства: "Одна на все місто"

У Кирилівку увірвався потужний торнадо, люди молилися: аномалія налякала всю Україну

Показати ще

пенсіонери

Хто та скільки отримає доплати з 1 липня 2019:

Отримують мінімальні пенсії, а таких всього 600 тисяч українців. Пенсію з 1 липня призначать у розмірі 1564 грн/міс, таким чином сума виплат для українців, які перебувають на заслуженому відпочинку зросте всього на 67 гривень.

гроші

Решта майже 11 мільйонів пенсіонерів мають хоча б на одну гривню більше, і приблизно 90% з них отримають надбавки за понаднормовий стаж: 1% за кожен відпрацьований рік понад 35 років стажу для чоловіків і 30 років для жінок. Наприклад, якщо український пенсіонер має 40 років стажу, то його надбавка за додаткові 5 років роботи, відповідно, зросте на 3,35 грн.

Інвалідам війни, учасникам бойових дій, які отримують мінімальні виплати, додали відчутніше: 1-й групі — 191 грн (буде 4457 грн), 2-й — 171 (3988), 3-й — 151 грн (3519) грн., особам з посвідченням УБД — 110 грн (2470). Тим, хто став інвалідом через Чорнобиль, сплатять мінімум 2346 грн (+100 грн) — для 1-ї групи, 1955 (+84 грн) грн — для 2-ї, 1720 (+ 74 грн) — для 3-ї.

Пенсіонери — учасники бойових дій та неповнолітні в’язні концтаборів, які стали інвалідами 1-ї групи, вже в наступному місяці отримають додатково по 782 грн (+33,5 грн), 2-ї групи — 625 грн. (+27), 3-ї групи — 469 грн (+20), “просто” учасники війни та в’язні — за 156 грн (+6,7 грн) грн. За бойову медаль дадуть ще 7,82 грн (+34 коп.), за орден — 23,46 грн (+1,02 грн).

пенсіонерка

За словами експертів, під час цього підвищення виграють українці, хто має великі пенсії. Чим більша сума, тим більший відсоток добавлять. А от більшість громадян, які перебувають на заслуженому відпочинку, отримають всього одну-дві сотні до виплат. А в сумі, якщо порахуват зростання цін, то це підвищення їх навіть не наздоганяє.

Нагадаємо, на українців чекає масове перерахування виплат.

Як повідомляв раніше Знай.ua, у Мінсоцполітики повідомили, що українські пенсіонери мають право змінити вид пенсійних виплат.

Також портал Знай.ua писав, що Пенсійний фонд показав, скільки виплат по субсидіях отримали українці у 2019 році.