Люди просто продовжують вмирати, а це означає, що для тих, хто хоче бути похованим, потрібно все більше і більше місця. Тому експерти шукають екологічно безпечне вирішення проблеми переповненості кладовищ.

Британський консультант з охорони здоров'я Джон Ештон запропонував новий спосіб поховання мерців. Про це пише Science Alert.

Ештон запропонував влаштувати "зелені похоронні коридори" уздовж всіх транспортних мереж - автомобільних і залізних доріг, пішохідних доріжок, на території ліній електропередач. Згідно із законом їх ніяк не можна використовувати, тому вони залишаються недоторканими.

Спосіб екологічний, але дуже вже моторошний. Відразу приходить на думку фраза з фільму  "Невловимі месники": "А вздовж дороги мертві з косами стоять, і тиша…"

Замість трун експерти пропонують використовувати біорозкладні матеріали, такі як солома і тріски. За словами Ештона, традиційний мусульманський підхід, в якому мерця просто обертають бавовняним кожухом, набагато екологічніший, ніж традиції західної цивілізації.

Кремація значно знижує навантаження на кладовища - зараз близько 50% всіх мерців в США і 100% в Японії кремують. Однак цей процес витрачає енергію і сприяє забрудненню повітря.

Популярні новини зараз

Зеленський підписав надважливий указ для кожного українця: "Це реально зробити за три роки"

Дорога в один кінець: жахлива ДТП забрала життя у 9 студентів

Головне за ніч: скандальний закон Зеленського, "растаманство" Садового і визнання Криму українським

Крим - наш: Росія раптово визнала півострів Україною

Показати ще